Najgorsze wspomnienie jakie pamiętam?
Jak moja pijana, bełkocząca matka leży półprzytomna na łóżku, a jakiś obcy facet głaszcze ją po pipie.
Morału nie ma, ale zazdroszczę tym ludziom, których rodzice wysilili się na tyle, że nie zafundowali swoim dzieciom podobnych wspomnień.
Chciałam napisać coś bardziej kreatywnego, ale po chwili namysłu stwierdzam, że Twój komentarz jednak w pełni odzwierciedla moje odczucia w tym temacie.
Igraszka
Moje też
Miekiszpalisadowy
Dosłownie pani k*rwa
Przytulmnie
Jeszcze takiego nicku brakuje jak PaniKu*wa lu Oku*wa
O ku*wa.
Chciałam napisać coś bardziej kreatywnego, ale po chwili namysłu stwierdzam, że Twój komentarz jednak w pełni odzwierciedla moje odczucia w tym temacie.
Moje też
Dosłownie pani k*rwa
Jeszcze takiego nicku brakuje jak PaniKu*wa lu Oku*wa
Niestety nie trzeba się za bardzo wysilać, żeby być lepszym rodzicem od Twojej matki.
Trauma do końca życia '-'
Głaskał bobra xD
Jestem złym człowiekiem. Zacząłem się śmiać po przeczytaniu twojego wyznania. I nadal się śmieję.
Nie tylko ty.
Ja tez, ale tylko przez chwile... szybko dotarło do mnie, jaki to musiał być okropny widok i przestałem się śmiać.
Dick, zaujímam sa o tvoja prdeli, opitý starý.
Nikol? XD