#naMrY
Postanowiłam, że skorzystam z chwilowej nieobecności rodziców i spróbuję zadzwonić. Wzięłam telefon i cyferka po cyferce przepisałam numer. Sygnał jest, jakaś muzyczka, ktoś się odzywa. W życiu nie pomyślałam, że się dodzwonię, a tu za chwilę słyszę głos pani: "Halo, halo, z kim rozmawiam?". Byłam tak zszokowana i przestraszona, że cała odwaga momentalnie ze mnie wyparowała. Zdenerwowana wybełkotałam tylko dziecięcym głosikiem: "Pani jest głupia" - i rzuciłam słuchawką.
Szok! To tam się szło dodzwonić? :p
Tak, mojemu tacie się udało :)
A mogłaś się wzbogacić ! Chociaż jak ja kiedyś wygrałam płytę w Radiu Zet to do dzisiaj jej nie dostałam,a było to 4lata temu... :/
wygrałam kubek, też go nie dostałam xd
Ja kiedyś wygrałam w jakiejs zdrapcr odtwarzacz panasonica a przyszedł kalkulator -.-'
Ja kiedyś wygrałem konkurs na facebooku u Yamaha Motor Polska. Na szczęście oni postanowili wysłać mi nagrodę :D
a ja z Przeglądu Sportowego i wygrałem piłkę Brazukę :D
Hahahah. Ja też chciała się tam dodzwonić ze starszą siostrą. Mama poszła wyrzucić śmieci to my za telefon i dzwonimy. Ona wykręca numer ja trzymam słuchawkę. Nieszczęśliwie się stało, że w tym momencie wróciła mama. Siostra zdążyła odskoczyć ja już nie. Dostałam lanie za takie durny pomysł, a że tylko ja byłam poszkodowana i nie chciałam sama płakać to nakapowałam też na nią, że ja tylko trzymała słuchawkę, a to ona wykręcała numer. Tak, też się jej dostało. Potem była obrażona, że po co mówiłam mamie i, że przeze mnie ona też dostała :D <Tak, nie byłam wychowywana bezstresowo i żyję i mam się dobrze, a rodziców bardzo kocham>
Prawda jest taka że raczej każde dziecko miało lanie, ja mialam papciem nawet ;p
ale hasło było poprawne ?
Pamiętam te gry, teraz już ich chyba nie ma tyle, c`nie? :P
Raz nawet udało mi się wygrać kilka dyszek, z tym, że 20parę złotych kosztowało dodzwonienie się ;/
Też zawsze wydawało mi się dziwne, że nikt nie dzwoni... :p
Bo to jest Paypercall i większość sieci / telefonów ma zablokowaną tą usługę. I dobrze, bo stawka za minute takiego połączenia jest baaardzo droga ;)
Więc to byłaś Ty ;>
Wygrałaś coś?
Kiedyś jak miałem może 5 lat oglądałem coś w tym stylu z mamą, tylko tam trzeba bylo znaleźć różnice w obrazkach. O dziwo udało mi się znaleźć wszystkie i nawet nie dziwiło mnie że nikt przede mną jej nie znalazł bo była nieźle schowana. Jakoś udało mi się namówić mamę żeby zadzwoniła... Szkoda że nie wiedziałem ze większość takich programów są ustawione :(