W moim mieście znajduje się most zakochanych, na którym każda para może zawiesić swoją kłódkę z wygrawerowanymi imionami. Któregoś razu przechodzę tym mostem, a między kłódkami leży przypięta... szlifierka kątowa. Zakochani napisali na niej "Nasza miłość jest jak szlifierka, wszystko pokona".
Dodaj anonimowe wyznanie
Oryginalnie ❤️
Przynajmniej kreatywnie :)
Moja miłość do ciebie jest jak sraczka, nie mogę jej powstrzymać
Bardzo kreatywnie ;)
Opole <3
Opole takie cudowne <3
w Sopocie te kłódki są wszędzie.... rozumiem na molo, ale na ogrodzeniu Biedronki ? xD Albo w ogródku McDonalda jest do płotu przyczepiony łańcuch z kłódką... od ponad 2 lat xD
Opole!
Opole haha :D
W Poznaniu też jest taki most.