#pgt4C

Ostatnio po pracy umówiłam się z dobrym znajomym na wino. Byłam mocno zmęczona po całym dniu, ale wieczór przebiegał naprawdę bardzo miło. Do tego stopnia, że po kilku lampkach zaprosiłam go do siebie.

I tutaj, cóż, prawdopodobnie moje zmęczenie plus wino dały o sobie znać. Sprawy zaczęły nabierać tempa i w pewnym momencie, w trakcie kiedy jego głowa znajdowała się między moimi udami... zasnęłam. Do tego stopnia, że nie dało się mnie obudzić.

Cóż, poranek wyglądał uroczo :D
Dawno nie czułam się tak niezręcznie. Mam nadzieję, że facet nie ma z tego powodu jakiegoś spadku samooceny.

Nie umówiliśmy się nigdy więcej. Ciekawe dlaczego :D
FoxyLadie Odpowiedz

Biedny ;-) A ty przynajmniej zasnęłaś z rozkoszą :-D

GrazynaPiczkas Odpowiedz

Czemusz to tak grzeszysz i jeszcze ci smieszno. Pomodle se za twa dusze

JaNieTy93

Jak milo.. Za mnie sie nikt nigdy nie modlil :(

Mczorro

@JaNieTy93 Nie wiem kim jesteś ale się za Ciebie pomodlę

SzeptWiatru Odpowiedz

W sumie to chyba lepiej? A może to tylko ja nie jestem zwolenniczką stosunków po alkoholu, czy w ogóle w stanie nie do końca trzeźwo myślącym, no chyba że z kimś, z kim już się jest związku.

Aliccjaa

A niby czemu nie? Nikt nie mówi by się upijać, ale przy lekkim upojeniu seks również jest przyjemny. A pozatym polecam zająć się swoim nosem i swoimi sprawami

SzeptWiatru

Ale reakcje XD Po alkoholu ludzie często podejmują nie do końca racjonalne decyzje, których mogą później pożałować jak np pójście z kimś do łóżka, jednak jeśli z kimś się już wcześniej to robiło, to raczej po alkoholu to nie jest to impulsywna decyzja. Nikomu nie mówię jak ma żyć, jedynie wyciągam (w mojej opinii) pozytywy tej sytuacji i cóż... wyrażam swoje poglądy, z którymi nie trzeba się zgadzać. Ale jakoś nikt nie napisał tutaj "uważam, że się mylisz" czy "ja myślę inaczej".

RosaVarAttre

SzeptWiatru takie reakcje to standard. Mnie zawsze bawią te komentarze z serii "nie zaglądaj innym do łóżek", czasem w bardzo agresywnym tonie, nawet jeśli ktoś tylko wyraża opinię nikogo nie obrażając i nic nie narzucając.
Ludzie, dlaczego próbujecie zrobić z seksu temat na który można mówić dobrze albo wcale? :) Skoro to taka normalna część życia to chyba można się wypowiedzieć. A argument "to nie twoja sprawa" można odnieść do absolutnie wszystkiego, ale negatywne opinie nie dotyczące seksu rzadko są tak atakowane.

Hevra Odpowiedz

Miałam podobnie, tyle że nie po alkoholu no i z chłopakiem. Byłam tak wykończona że po prostu zasnęłam ;;

Etanolansodu Odpowiedz

Tak btw. Nie wiem jak można na pierwszym spotkaniu robić komuś loda lub minetke. Ja bałabym się, że to będzie obrzydliwie smakować lub ten ktoś ma grzybicę czy coś.

Aliccjaa

Można, normalnie.

GotowanaKielbasa

A smak się polepsza wraz ze stażem znajomości?

Etanolansodu

Wtedy można lepiej poznać osobę. Wiedzieć czy się myje tak często jak powinna (czyli codziennie). Czy jest zdrowa.

Shadowcat7

Nie mierz innych swoją miarą. Większość ludzi dba o higienę.

Etanolansodu

Po co ten komentarz? A to, że ja nie kradnę znaczy, że mam na tyle ufać innym by nie zamykać drzwi? Czy to, że zamykam drzwi znaczy, że kradnę?

GraczLoLa

Oj tam, oj tam ;-). Jeśli facet chce, tzn. że nie ma z tym problemów, tzn. ufa ci, że jesteś tam czysta i zdrowa. Jeśli okazuje się inaczej, to zawsze może się wycofać (choć wtedy to dopiero jest niezręcznie ;-)).

W drugą stronę zaś, to już zależy od ciebie. Jeśli nie czujesz się z tym komfortowo (a może być milion powodów do takiego stanu rzeczy, nie tylko kwestie higieny i zdrowia), to możesz mu się odwdzięczyć na inne sposoby, niż oralnie.

Etanolansodu

Ja po prostu nie chciałabym dotknąć grzyba lub nieumytego penisa, tym bardziej językiem. Na tyle naiwna by obcym ufać, że są czyści nie jestem.

Etanolansodu

A i szanuję za komentarz. Dzięki wartościowe zdanie pod moim komentarzem.

mordimer0madderdin

brudnego czy zagrzybiałego penisa wyczujesz bez problemu i zawsze można się wycofać, sama miałam taką sytuację i nawet nie chodziło o loda tylko zwykły seks, a gdy facet zdjął majtki to okazało się, że zwyczajnie śmierdzi, więc zostawiłam go takiego gołego xD

Etanolansodu

Zrozumiałam twój komentarz od razu. Ode mnie masz plusa.

Spadajnadrzewo Odpowiedz

No i...? Świat się zawalił?

Papaja00

Spadajnadrzewo

Dodaj anonimowe wyznanie