#po5AM

Kilka lat temu zachciało mi się igraszek. Zdjąłem spodnie i zacząłem się zabawiać. Nagle w oknie pojawiła się moja babcia. Najszybciej jak potrafiłem przykryłem się kołdrą i słyszę:
- Chodź, na dwór, brat cię woła. Czemu siedzisz pod kołdrą?
- Zimno mi jest...

Było lato i 30 stopni. Chyba nie domyśliła się, o co chodzi. Oby.
THC Odpowiedz

Babcia się domyśliła i teraz czytając Anonimowe śmieje się z twojego wyznania :)

Onyx08

Babcia?

Pielgrzym

A czemu nie? Moja babcia czyta.
Pozdrawiam

XX2411 Odpowiedz

Myślałem, że masz na myśli naszą anonimową Igraszkę😂

Dodaj anonimowe wyznanie