To jakaś mało inteligenta ta dziewczyna musi być skoro potrzebuje udawać lesbijkę zamiast po prostu powiedzieć chłopakowi: 'Przepraszam, nie jest zainteresowana'. Na przykład.
Cóż, lesbijki mają w sobie coś specyficznego. Mnie też to przyciąga. :D
Serwatka31
A mnie odpycha. Oczywiście, nie musi być tak z każdą, przenigdy nie byłabym uprzedzona.
Ale dziewczyny wolące dziewczyny, które znałam, miały w sobie coś specyficznego. Taki rodzaj zamknięcia się (lub wy-main-owania) na kobiecy świat i hobby.
I to czyniło je nieatrakcyjne dla mnie, nawet jako znajome.
DownZpiekla
@Serwatka31 Mnie tez troche odrzuca typ lesbijek, calkowicie zamkniętych na kobiecość. Sama jestem bi i musze przyznac, ze strasznie nie podobaja mi sie takie "meskie" kobiety lub takie, ktorych wyglad az emanuje tym, ze sa innej orientacji (co ma jedno do drugiego?). I tak samo nie lubie, gdy kobiety z racji bycia homo zaczynaja zachowywac sie jak faceci, postawa, gestykulacja itd.
Serwatka31
Och. Już rozumiem, czemu mam zerową ocenę.
Faktycznie, to co napisałam, było nieczytelne.
Chodziło mi o to, że są zbyt kobiece. Że nie mają za bardzo ciekawych zainteresowań, tylko dbanie o siebie i kosmetyki...
Powinnam napisać "zamknięcie się w W kobiecym świecie" zamiast "na".
DownZpiekla
@Serwatka31 No to zmienia postac rzeczy :D Chociaz ja jeszcze nigdy nie spotkalam az tak "kobiecej" lesbijki.
1. Idź na studia medyczne, byle jakie.
2. Załóż klinikę zmiany orientacji seksualnej, jako świeżo upieczony doktor z nowatorską metodą.
3. Zarabiaj miliony.
ktosfajen
@FioletowyDandelion XD
(w sumie to mam nadzieję, że to tylko ironia)
W sumie mam podobnie. Normalnie mogę wykrywać lesbijki nawet przez tv. Za każdym razem, kiedy spodoba mi się jakaś dziewczyna, od razu wiem, że jest homo. Za każdym razem się to sprawdza. Ogólnie to mam lgbt-radar.
A może po prostu udają, żebyś się odczepił?
To jakaś mało inteligenta ta dziewczyna musi być skoro potrzebuje udawać lesbijkę zamiast po prostu powiedzieć chłopakowi: 'Przepraszam, nie jest zainteresowana'. Na przykład.
albo chłopak wyjątkowo nachalny
Do trzydziestu sześciu razy sztuka :)
Dlaczego akurat do trzydziestu sześciu? :D
Za 37 się uda :P
@PlastelinowyKubeczek, bo nie do trzydziestu pięciu ;)
W sumie racja. Zawsze lepsze to niż 33 :D
Cóż, lesbijki mają w sobie coś specyficznego. Mnie też to przyciąga. :D
A mnie odpycha. Oczywiście, nie musi być tak z każdą, przenigdy nie byłabym uprzedzona.
Ale dziewczyny wolące dziewczyny, które znałam, miały w sobie coś specyficznego. Taki rodzaj zamknięcia się (lub wy-main-owania) na kobiecy świat i hobby.
I to czyniło je nieatrakcyjne dla mnie, nawet jako znajome.
@Serwatka31 Mnie tez troche odrzuca typ lesbijek, calkowicie zamkniętych na kobiecość. Sama jestem bi i musze przyznac, ze strasznie nie podobaja mi sie takie "meskie" kobiety lub takie, ktorych wyglad az emanuje tym, ze sa innej orientacji (co ma jedno do drugiego?). I tak samo nie lubie, gdy kobiety z racji bycia homo zaczynaja zachowywac sie jak faceci, postawa, gestykulacja itd.
Och. Już rozumiem, czemu mam zerową ocenę.
Faktycznie, to co napisałam, było nieczytelne.
Chodziło mi o to, że są zbyt kobiece. Że nie mają za bardzo ciekawych zainteresowań, tylko dbanie o siebie i kosmetyki...
Powinnam napisać "zamknięcie się w W kobiecym świecie" zamiast "na".
@Serwatka31 No to zmienia postac rzeczy :D Chociaz ja jeszcze nigdy nie spotkalam az tak "kobiecej" lesbijki.
A za niedługo w wyznaniach: sposoby jak skutecznie pozbyć się natręta - "Udaję, że jestem lesbijką, wtedy od razu tracą się z widoku".
1. Idź na studia medyczne, byle jakie.
2. Załóż klinikę zmiany orientacji seksualnej, jako świeżo upieczony doktor z nowatorską metodą.
3. Zarabiaj miliony.
@FioletowyDandelion XD
(w sumie to mam nadzieję, że to tylko ironia)
W sumie mam podobnie. Normalnie mogę wykrywać lesbijki nawet przez tv. Za każdym razem, kiedy spodoba mi się jakaś dziewczyna, od razu wiem, że jest homo. Za każdym razem się to sprawdza. Ogólnie to mam lgbt-radar.
O to gorzej ode mnie ja na 2 pod rząd się natknąłem także nie jesteś sam c:
Przysłowie "do trzech razy sztuka" to się tu nie sprawdzi ...