#rA3Bw

Jestem z rocznika 00 i mieszkam obecnie za granicą, dlatego do pierwszej klasy liceum chodzę już od początku sierpnia.
Umywalka, ręczniki papierowe i kosz na śmieci są umieszczono na samym przodzie klasy, tuż koło tablicy, co jest kluczowe w tej historii.

A więc od razu z grubej rury.
Poniedziałek rano, drugi tydzień szkoły, stoję sobie przy koszu na śmieci i przy całej klasie dmucham nos. Ze zwykłego lenistwa nie chciało mi się kulturalnie wyjść z klasy. Wydmuchiwanie zatkanego nosa to według mnie czynność kompletnie ludzka i nie widziałem problemu w robieniu tego przed klasą.

No więc dmucham i dmucham, ale te cholerne kozy nie chcą wyjść. Wtedy mój móżdżek o wielkości orzeszka laskowego wpadł na wspaniały pomysł zaciągnięcia się mocno powietrzem i pozbycia się gluta raz na zawsze. Jak pomyślałem, tak zrobiłem.
Zaciągnąłem się powietrzem jak palacz papierosem, złożyłem usta i dmuchnąłem z całych sił.

Wyleciało. Tylko nie z tych dziurek co trzeba.
Bąki zapierdo**ły mi z dupy jak króliki na koksie.
Na domiar złego moje gazy aromatu wanilii nie miały, klasa po chwili wręcz waliła jak murzyńska chata. Jak się pewnie domyślacie, spaliłem największego buraka w dziejach, przy akompaniamencie śmiechu moich nowo poznanych kolegów i koleżanek.
 
No cóż, grunt to dobre pierwsze wrażenie! :D
Uzurpatorka Odpowiedz

Bąki, gile... Zwierz to zwierz, po co się szczypać?

muszedodackomentarz

Uzurpatorka fajny nick :D

TakaJakasNazwa

No i buraki

TARDIS Odpowiedz

Prawie sie jedzeniem zakrztusilam. 😂😂😂😂😂😂

WisienkaNaTorcie

Dokładnie jak i ja! A przykazanie anonimowych mówi, żeby nie jeść i nie pić przy czytaniu. 😂

AnonimowaGabi

Ja rykłam śmiechem w metrze :D

NocnaZmora

U mnie herbata wytyczyła nową trase- przez nos 😀

KochamNaruto

Obudziłam domowników śmiechem xD

Proteza68 Odpowiedz

To uczucie kiedy ludzie urodzeni w 2000 roku idą do liceum... Tak bardzo czuję się staro :/

Marcepanik

Ja niby 98, ale mi tez jakoś ten czas za szybko płynie :/

niechcedorastac Odpowiedz

" Jestem z rocznika 00..." - jak to brzmi :-( chyba jestem stara.

estate22

Dla mnie 91 brzmi jednak lepiej:D

przestansiemazac

Wszyscy jesteśmy starzy

CzajnikSieRozwalil Odpowiedz

HahAhahah Akurat w tym wyznaniu wszystkie porównania są idealnie wpasowane 😂😂

Przesunfotel Odpowiedz

Dawno się tu tak nie uśmiałam :D dobre!

anonimowykalafijorr Odpowiedz

popłakałam sie ze smiechu ok😂😂

Zalozylamkonto

Jaa też 😂😂😂😂

Niezmieniona Odpowiedz

Jak to czytałam to śmiałam się jak szalona! :D

gdynianka Odpowiedz

O tych królikach najlepsze 💩😂

Doitsu Odpowiedz

Płaczę ze śmiechu ;DD

Zobacz więcej komentarzy (26)
Dodaj anonimowe wyznanie