#rA3Bw
Umywalka, ręczniki papierowe i kosz na śmieci są umieszczono na samym przodzie klasy, tuż koło tablicy, co jest kluczowe w tej historii.
A więc od razu z grubej rury.
Poniedziałek rano, drugi tydzień szkoły, stoję sobie przy koszu na śmieci i przy całej klasie dmucham nos. Ze zwykłego lenistwa nie chciało mi się kulturalnie wyjść z klasy. Wydmuchiwanie zatkanego nosa to według mnie czynność kompletnie ludzka i nie widziałem problemu w robieniu tego przed klasą.
No więc dmucham i dmucham, ale te cholerne kozy nie chcą wyjść. Wtedy mój móżdżek o wielkości orzeszka laskowego wpadł na wspaniały pomysł zaciągnięcia się mocno powietrzem i pozbycia się gluta raz na zawsze. Jak pomyślałem, tak zrobiłem.
Zaciągnąłem się powietrzem jak palacz papierosem, złożyłem usta i dmuchnąłem z całych sił.
Wyleciało. Tylko nie z tych dziurek co trzeba.
Bąki zapierdo**ły mi z dupy jak króliki na koksie.
Na domiar złego moje gazy aromatu wanilii nie miały, klasa po chwili wręcz waliła jak murzyńska chata. Jak się pewnie domyślacie, spaliłem największego buraka w dziejach, przy akompaniamencie śmiechu moich nowo poznanych kolegów i koleżanek.
No cóż, grunt to dobre pierwsze wrażenie! :D
Bąki, gile... Zwierz to zwierz, po co się szczypać?
Uzurpatorka fajny nick :D
No i buraki
Prawie sie jedzeniem zakrztusilam. 😂😂😂😂😂😂
Dokładnie jak i ja! A przykazanie anonimowych mówi, żeby nie jeść i nie pić przy czytaniu. 😂
Ja rykłam śmiechem w metrze :D
U mnie herbata wytyczyła nową trase- przez nos 😀
Obudziłam domowników śmiechem xD
To uczucie kiedy ludzie urodzeni w 2000 roku idą do liceum... Tak bardzo czuję się staro :/
Ja niby 98, ale mi tez jakoś ten czas za szybko płynie :/
" Jestem z rocznika 00..." - jak to brzmi :-( chyba jestem stara.
Dla mnie 91 brzmi jednak lepiej:D
Wszyscy jesteśmy starzy
HahAhahah Akurat w tym wyznaniu wszystkie porównania są idealnie wpasowane 😂😂
Dawno się tu tak nie uśmiałam :D dobre!
popłakałam sie ze smiechu ok😂😂
Jaa też 😂😂😂😂
Jak to czytałam to śmiałam się jak szalona! :D
O tych królikach najlepsze 💩😂
Płaczę ze śmiechu ;DD