#rSNaJ
Cóż, chłopak uśmiechnął się do mnie uroczo, pytając, czy Wi-Fi "ch*jciwd*pękradnącapiz*o" to moje.
Tak, to było moje. A hasło brzmiało "jpNA100procent", ale na szczęście to wpisywałam już ja.
PS Parę dni wcześniej żartowałam sobie z koleżankami, zmieniając nazwy i hasło i na śmierć zapomniałam, że coś takiego miało miejsce.
PS2 Chłopak usiadł koło mnie, pogadaliśmy, ale małżeństwo i dzieci są niemożliwe, bo on okazał się gejem. Ale jesteśmy z jednej miejscowości i utrzymujemy koleżeńską relację ;)
Ja na miejscu chłopaka byłbym z lekka zdezorientowany xD
Ja mam 'wozesieczolgiem' na bluetoothu ale co tam 😂
Oj, Ty zgrywusie :D
Tak, aby połączyć się z głośnikiem/słuchawkami.
Ja nie uzywam ale moj chlopak stwierdzil zeby zmienic nazwe z imienia i nazwiska na inna. Chociaz mu humor poprawilam 😂
Niebieski ząbek jest dobry do przesyłania obrazków bo w przeciwieństwie do fb nie nerfi grafik.
Ja bluetooth 'cukierki' a WiFi lovelove
Ja mam "To nie jest internet" może ktoś da się nabrać...
Wi-fi łączy ;) super, że utrzymujecie kontakt
Ja mam "TwojaStaraZeMnąJara" :D
A myślałam ze tylko ja mam dziwna nazwę wifi... Moja to: KupSobieSwójInternetC**o...
epicka nazwa XD
Ja mam WifiGardiumLeviosa :D
Większość wyznań tego typu kończy się tym że chłopak jest gejem. Dlaczego nie np nie jesteście razem bo nie był tobą zainteresowany/ ty nie byłeś nim/ macie już kogoś/ nie ten typ itp
Moje hasło brzmi natalia5. Nie, nie mam na imię Natalia. Nie, nie znam żadnej Natalii...
Tak, bardzo mi się podoba imie Natalia. 😃