#rSNaJ

Siedziałam w pociągu z laptopem na kolanach, gdy podszedł do mnie zdyszany, spocony chłopak i błagalnym głosem pyta, czy nie użyczyłabym Wi-Fi, aby mógł kupić szybko bilet. Widziałam, że ledwo zdążył, wytłumaczył, że to tak nagle wyszło i musi wrócić do domu - mniejsza z jego tłumaczeniem. Powiedziałam, że spoko, niech zeskanuje sieci i szybko wpiszę mu hasło.

Cóż, chłopak uśmiechnął się do mnie uroczo, pytając, czy Wi-Fi "ch*jciwd*pękradnącapiz*o" to moje.

Tak, to było moje. A hasło brzmiało "jpNA100procent", ale na szczęście to wpisywałam już ja.

PS Parę dni wcześniej żartowałam sobie z koleżankami, zmieniając nazwy i hasło i na śmierć zapomniałam, że coś takiego miało miejsce.
PS2 Chłopak usiadł koło mnie, pogadaliśmy, ale małżeństwo i dzieci są niemożliwe, bo on okazał się gejem. Ale jesteśmy z jednej miejscowości i utrzymujemy koleżeńską relację ;)
Boczus Odpowiedz

Ja na miejscu chłopaka byłbym z lekka zdezorientowany xD

myszka2508 Odpowiedz

Ja mam 'wozesieczolgiem' na bluetoothu ale co tam 😂

ProfessorZoom

Oj, Ty zgrywusie :D

Majeranek

Tak, aby połączyć się z głośnikiem/słuchawkami.

myszka2508

Ja nie uzywam ale moj chlopak stwierdzil zeby zmienic nazwe z imienia i nazwiska na inna. Chociaz mu humor poprawilam 😂

Serwatka31

Niebieski ząbek jest dobry do przesyłania obrazków bo w przeciwieństwie do fb nie nerfi grafik.

Este1

Ja bluetooth 'cukierki' a WiFi lovelove

xlarsek Odpowiedz

Ja mam "To nie jest internet" może ktoś da się nabrać...

oKey Odpowiedz

Wi-fi łączy ;) super, że utrzymujecie kontakt

BaoBaosiezatkalo Odpowiedz

Ja mam "TwojaStaraZeMnąJara" :D

JunkoChan Odpowiedz

A myślałam ze tylko ja mam dziwna nazwę wifi... Moja to: KupSobieSwójInternetC**o...

Scathach Odpowiedz

epicka nazwa XD

PrefektGryffindoru Odpowiedz

Ja mam WifiGardiumLeviosa :D

MalinowaJagodzianka Odpowiedz

Większość wyznań tego typu kończy się tym że chłopak jest gejem. Dlaczego nie np nie jesteście razem bo nie był tobą zainteresowany/ ty nie byłeś nim/ macie już kogoś/ nie ten typ itp

Helloooo Odpowiedz

Moje hasło brzmi natalia5. Nie, nie mam na imię Natalia. Nie, nie znam żadnej Natalii...
Tak, bardzo mi się podoba imie Natalia. 😃

Zobacz więcej komentarzy (2)
Dodaj anonimowe wyznanie