#t3opF

Kiedyś w wakacje byłam na kolonii nad polskim morzem. Któregoś dnia pojechaliśmy z grupą na basen. Ktoś wymyślił, żeby nauczyć chętnych nurkować. Pożyczyliśmy gogle od ratownika i tak płynęłam pod wodą. Coś rzuciło mi się w oczy. Myślałam, że koleżance rozpruł się strój kąpielowy. I mówię do niej "Beata, majtki ci się prują, bo nitki wiszą". Koleżanka spaliła buraka. Jak się okazało to nie były nitki, tylko jej łoniaki. Było mi było głupio bo chciałam dobrze,  a inni mieli z niej ubaw do końca kolonii.
blah Odpowiedz

Nie wiem czy się śmiać czy płakać :) Śmieszne ale trochę smutne.

americandream

Może nie tyle smutne, co żenujące ? jak sobie wyobrażę, co czuła wtedy tamta dziewczyna... ?

Chinika Odpowiedz

Ty chciałaś dobrze, to jej wina. Łoniaki się goli, jak sie na basen idzie. ;p

Ahmik

lepiej nie golić, tylko przyciąć, bo one stanowią również barierę przed bakteriami i jest mniejsza szansa na zapalenie dróg moczowych/rodnych:D

perseusz1917

XXI wieku każdy powinien golić, według owłosienie tam jest obrzydliwe

Eliesse

Wiesz, np. taka przypadkowa dziewczyna ma długie TE włosy i nie może ich zgolić bo skóra TAM jest bardzo wrażliwa, o ile wiesz golenie się w tych miejscach nie jest przyjemne i kosztuje dużo bólu

Martina

Perseusz1917. Najpierw spróbuj sie sam TAM ogolić i dopiero wtedy pogadamy.

Martina

I jak już tak gadamy. Ciekawe czy Ty golisz sie skoro uważasz że włosy TAM sa obrzydliwe. Ale jak mi walniesz tekstem że "ja jestem facetem i nie muszę" to chyba znajdę Cie i uduszę.
Pozdrawiam

perseusz1917

gole się i wcale mnie to jakoś przeraźliwie nie boli, nie wiem jak to możliwe ze was to tak BARDZO boli

Martina

Zatnij się przy goleniu w wrażliwe miejsce to zrozumiesz...

perseusz1917

Martina to już co innego ale przecież nie za każdym razem się zacina, ale przyznam ci racje takie zacięcie straszliwie boli, ale to nie jest powód żeby się nie golić

Bacho172

Co za fascynująca debata...

BlackMusic

To chyba indywidualna sprawa, gdzie kto się goli a gdzie nie.
Perseusz1917 jeśli włosy są dla Ciebie tak obrzydliwe i każdy powinien się golić,
to spróbuj- może ogolisz nogi? Albo wydepilujesz ręce?
Co Ty na to?
(Wiem, że mowa tu o łoniakach, ale dla Perseusza w XXI w. każdy powinien się golić, (myślę że dla Niego włosy na ciele w każdym miejscu są obrzydliwe ;) ) )

gluchovska Odpowiedz

Już sobie tego nie odwyobrażę.... :((

blah

Łącze się w bólu :(

Laylenn

Co się zobaczyło (nawet w wyobraźni) to się nie odzobaczy.

Lunathiel Odpowiedz

Aż coś tu napiszę mimo że stare wyznanie... UWAGA, WAŻNA ŻYCIOWA RADA: rzeczy typu "majtki ci się prują" (czyli cokolwiek czego wasz rozmówca nie wykrzyczałby przez megafon na środku ulicy), mówi się PO CICHU, a nie na głos, swobodnie, drąc mordę na cały regulator, jakbyśmy gadali o pogodzie :'|

Skoro nawet autorka widziała, że "inni mieli z [koleżanki] ubaw do końca kolonii", to koleżanka widziała i odczuwała to pewnie 100x mocniej i nie zdziwię się jeśli do dzisiaj to pamięta. Całkiem możliwe, że to była jedna z sytuacji w życiu, które ukształtowały jej charakter - właśnie przez takie rzeczy ludzie stają się nieśmiali, wstydzą się swojego ciała, popadają w kompleksy czy zaburzenia psychiczne.

Ja wiem, że dzieci/nastolatki, że nie wiedziała, że "chciała dobrze"... Ale błagam was - myślcie zanim coś skomentujecie :(

koza Odpowiedz

człowiek uczy sie na błędach, może następnym razem nie zapomni

Dodaj anonimowe wyznanie