#tn69A

Pięć lat temu, kiedy miałem 14 lat, musiałem udać się do chirurga na wycięcie znamion, które znajdowały się na pachwinie. Znamiona musiałem wyciąć ze względu na to, że się powiększały. 

Nie bałem się samego zabiegu wycinania tych znamion, skalpela itp. Najbardziej obawiałem się, że pan lekarz będzie mi operował w okolicy przyrodzenia. I panicznie bałem się nieoczekiwanej erekcji, o co u nastolatka łatwo. 

Przyszedł czas na zabieg. Chirurg zdezynfekował mi pachwinę, wziął skalpel i zaczął tam operować. Miałem wtedy na sobie same majtki. Na moje nieszczęście lekarz zahaczył kilka razy nadgarstkiem o moje przyrodzenie, a ja jedyne o czym myślałem, to żeby tylko mi nie "stanął"... 

No i stało się najgorsze w nieoczekiwanym momencie. Własne ciało mnie zdradziło i zdecydowało, że czas na podniesienie masztu. Niestety nic nie mogłem zrobić, musiałem leżeć, a mina lekarza mówiła sama za siebie... 

Do dzisiaj rodzice i lekarz (dobry kumpel mojego ojca) czasami to wspominają. A mi do dzisiaj jest z tego powodu strasznie głupio...
lucyfer Odpowiedz

Kiedyś leżałem w szpitalu [dziecięcym], a obok na łóżku typek [ok.15-16 lat] miał cewnikowanie i jak pielęgniarka wzięła do ręki jego, jak to nazywasz, przyrodzenie - też mu momentalnie stanął. Pielęgniarka nic sobie z tego nie zrobiła, a może nawet erekcja ułatwiła jej zabieg [?]. Nie wiem, nie znam się. Nie miałem przyjemności, ale zachowanie lekarza karygodne.

katapulta

"a może nawet erekcja ułatwiła jej zabieg"
Wręcz przeciwnie.

ibibi Odpowiedz

Przecież takie sytuacje są na porządku dziennym. Mężczyźni w różnym wieku mają wzwody nawet przy cewnikowaniu. Nieprofesjonalne podejście lekarza, który zdradza takie "sekrety" szerszej publiczności.

ListeK

Bez przesady, przecież tylko rodzicom tego chłopaka powiedział ;p

olkka

ListeK - to jest własnie nie poprawne że powiedział... nie bez powodu istnieje coś takiego jak tajemnica lekarska .

ZooonG

Ale kto powiedział że to lekarz powiedział o tym rodzicom? Chłopak sam mógł się z nimi tym podzielić ;)

zjemcikota Odpowiedz

Chłopom może nawet stanąć przy dużej prędkości samochodem. Mój mówi, że często to losowe i niezależne od samego ciała i dobrej woli.;)

kaspian Odpowiedz

nic takiego, a jak będą to wspominać to powiedz im że ci zazdroszczą bo im już nie staje xD

alek Odpowiedz

Nie masz się czym przejmować przecież ;)

Dodaj anonimowe wyznanie