#u1XMS

Pewnego dnia odwiedził mnie kumpel w momencie gdy zapoznawałem się z nowym, służbowym autem ojca. Czytanie instrukcji, dowodu rejestracyjnego, zabawa radiem itd. W pewnym momencie, gdy kopaliśmy sobie z kumplem w opony gadając o samochodzie ten wskoczył do samochodu, odpalił i z piskiem wyjechał z podwórka. 

Wnerwienie sięgnęło zenitu. Co mu odbiło? Chwytam za telefon leżący koło łóżka i dzwonię do niego "Paweł czy cię do reszty pop*****?! Wracaj natychmiast z tym autem, przecież ojciec mnie zabije! Jak musisz gdzieś pojechać to dam ci swój samochód!".

Na co mój kumpel odpowiada - "Uuuu... Ładnie, 7 rano a ty na takiej bombie? Trzy promile czy więcej?". Co się okazało, wszystko mi się przyśniło, fakty z autem i sceneria jak żywe. Od tamtej pory telefon zostawiam telefon na drugim końcu pokoju zamiast trzymać przy łóżku.

P.S. Byłem kompletnie trzeźwy :)
spojrzenieco Odpowiedz

Już się wczułam w historię a tu taki szybki finał :D

ichigokurosakii

mam nadzieję że chociaż z partnerem tak nie masz :)

Tofik

Hahahaha xd

BlackInka

@ichigokurosakii
You made my day :)

kiwi Odpowiedz

Czasem zdarza sie ze zasne z telefonem w ręce i sni mi się wtedy dalszy ciąg rozmowy. Rano przerażona sprawdzam czy naprawde pisałam takie głupoty :P

perseusz1917 Odpowiedz

jak wtedy byłeś trzeźwy to jaki musisz być po pijaku

Kokoszka

Oto jest pytanie XD

Jodee Odpowiedz

ja na początku myślałam, że to jednak jest jego samochód i Ci się coś popierniczyło

mokasyn Odpowiedz

jeśli sny erotyczne też tak intensywnie "śnisz" to zazdroszczę :D

CzarnookaKaczka Odpowiedz

Ja miałam podobnie... Obudziłam sie, wstałam i poczłapałam do pokoju mamy mówiąc: ,,Mamo, kiedy urządzimy urodziny mojej zaginionej siostrze?". Nie mam żadnej siostry...

XczarnonabialymX Odpowiedz

Ale mu pojechałeś :D

Lyu1611 Odpowiedz

Hahahahaha takiego zakończenia się nie spodziewałam. :-D

Pulinka Odpowiedz

Mi się kiedyś śniło, że prowadziłam samochód i miałam parkować tyłem. W momencie, kiedy wrzuciłam wsteczny zadzwonił budzik, na co ja 'jeszcze chwila, chwila, tylko zaparkuję, przecież nie zostawię samochodu z mamą na środku drogi' :D

xxxyz Odpowiedz

też tak miałam troche podobnie, telefon leżał na szafce obok łóżka a ja przez sen nieświadomie zadzwoniłam do swojego chłopaka,który spał w pokoju obok i nagrałam mu sie na poczte na szczęście spał i go nie obudziłam...

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie