#u1XMS
Wnerwienie sięgnęło zenitu. Co mu odbiło? Chwytam za telefon leżący koło łóżka i dzwonię do niego "Paweł czy cię do reszty pop*****?! Wracaj natychmiast z tym autem, przecież ojciec mnie zabije! Jak musisz gdzieś pojechać to dam ci swój samochód!".
Na co mój kumpel odpowiada - "Uuuu... Ładnie, 7 rano a ty na takiej bombie? Trzy promile czy więcej?". Co się okazało, wszystko mi się przyśniło, fakty z autem i sceneria jak żywe. Od tamtej pory telefon zostawiam telefon na drugim końcu pokoju zamiast trzymać przy łóżku.
P.S. Byłem kompletnie trzeźwy :)
Już się wczułam w historię a tu taki szybki finał :D
mam nadzieję że chociaż z partnerem tak nie masz :)
Hahahaha xd
@ichigokurosakii
You made my day :)
Czasem zdarza sie ze zasne z telefonem w ręce i sni mi się wtedy dalszy ciąg rozmowy. Rano przerażona sprawdzam czy naprawde pisałam takie głupoty :P
jak wtedy byłeś trzeźwy to jaki musisz być po pijaku
Oto jest pytanie XD
ja na początku myślałam, że to jednak jest jego samochód i Ci się coś popierniczyło
jeśli sny erotyczne też tak intensywnie "śnisz" to zazdroszczę :D
Ja miałam podobnie... Obudziłam sie, wstałam i poczłapałam do pokoju mamy mówiąc: ,,Mamo, kiedy urządzimy urodziny mojej zaginionej siostrze?". Nie mam żadnej siostry...
Ale mu pojechałeś :D
Hahahahaha takiego zakończenia się nie spodziewałam. :-D
Mi się kiedyś śniło, że prowadziłam samochód i miałam parkować tyłem. W momencie, kiedy wrzuciłam wsteczny zadzwonił budzik, na co ja 'jeszcze chwila, chwila, tylko zaparkuję, przecież nie zostawię samochodu z mamą na środku drogi' :D
też tak miałam troche podobnie, telefon leżał na szafce obok łóżka a ja przez sen nieświadomie zadzwoniłam do swojego chłopaka,który spał w pokoju obok i nagrałam mu sie na poczte na szczęście spał i go nie obudziłam...