#ufos9
Dzisiaj miałam naprawdę przykry dzień. Zawsze gdy jest mi smutno wchodzę do szafy wraz z kocem i czekoladą. Tak, wiem, że to dziwne. Mimo wszystko dzisiaj znów powtórzyłam mój rytuał.
Siedziałam w szafie, czytając anonimowe. Jedno z wyznań wyjątkowo trzymało w napięciu i nieświadomie, czytając je, zaczęłam uderzać stopą w szafę. Wszystko było dobrze do momentu, aż szafa się nie przechyliła i nie wywróciła.
Chcę zobaczyć minę mojego narzeczonego, gdy wróci z pracy...
Nie możesz wyjść, ale masz czekoladę, telefon i koc. Czego więcej trzeba do szczęścia?
Moze tlenu? :D
I anonimowe <3
Toalety 😂 chyba, że załatwi się na najlepsze koszule narzeczonego i będzie kolejne wyznanie :D...
Może faceta? Albo nie za ciasno by bylo:p
Ładowarki 😂
Wina. Ewentualnie, żeby gardło nie wyschło :)
Kibelka
Mi tam wystarczyło by to co jest
AndyAnderson chyba tylko sedes :D
Znając tępo dodawania anonimowych już wyszła z szafy, z narzeczonym wzięła ślub i mają 3 dzieci.
Po prostu powiedz mu, że szukasz Narnii i trochę cię to pochłonęło
Nie zobaczysz jego miny, bo siedzisz w szafie :p
Może jest jakaś szpara w szafie przez którą autorka zobaczy jego minę. :D
Kochanie taaaaaaaaaaka mysza była.
Hah. Robie to samo. Na moje szczescie szafa jest niewywracalna.
A założymy się? :D
Tylko żeby narzeczony nie zazdrościł że byłaś w Narnii a on nie :D
Strasznie przepraszam, że tutaj spamuję, ale czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego zablokowali mi konto ArbuzowaLwica? Nic nie pisałam nieodpowiedniego, nawet wyznania nie dodałam, więc chcę wiedzieć, czym się naraziłam.
Nie dodałaś ani nie próbowałaś dodać wyznania, więc byłaś tylko zbędnym balastem. Albo nie wchodziłas na swoje konto.
Bazy danych wykorzystują drzewa binarne więc usunięcie jednego konta niewiele da przy tak ekstremalnie szybkich algorytmach. Nawet jeżeli chodzi o usuwanie "balastu" to jest to bezsens.
Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ dodałaś wyznanie skradzione z innej strony.
Przecież pisze, że nie dodała wyzania...
Znając Anonimowe, mina będzie bezcenna ;)
Hahah ;-) kochanie widzialam Aslana :-)
daj linka do tego interesującego wyznania :D