#ufos9

Historia z ostatniej chwili.

Dzisiaj miałam naprawdę przykry dzień. Zawsze gdy jest mi smutno wchodzę do szafy wraz z kocem i czekoladą. Tak, wiem, że to dziwne. Mimo wszystko dzisiaj znów powtórzyłam mój rytuał.

Siedziałam w szafie, czytając anonimowe. Jedno z wyznań wyjątkowo trzymało w napięciu i nieświadomie, czytając je, zaczęłam uderzać stopą w szafę. Wszystko było dobrze do momentu, aż szafa się nie przechyliła i nie wywróciła.

Chcę zobaczyć minę mojego narzeczonego, gdy wróci z pracy...
AndyAnderson Odpowiedz

Nie możesz wyjść, ale masz czekoladę, telefon i koc. Czego więcej trzeba do szczęścia?

lostdream18

Moze tlenu? :D

innocencexx

I anonimowe <3

NieLubieCie

Toalety 😂 chyba, że załatwi się na najlepsze koszule narzeczonego i będzie kolejne wyznanie :D...

orzechoweoczy

Może faceta? Albo nie za ciasno by bylo:p

Aliccjaa

Ładowarki 😂

JedynaTaka

Wina. Ewentualnie, żeby gardło nie wyschło :)

futrzaki123

Kibelka

Hermiona1

Mi tam wystarczyło by to co jest

kwiatuszek92

AndyAnderson chyba tylko sedes :D

Narke3

Znając tępo dodawania anonimowych już wyszła z szafy, z narzeczonym wzięła ślub i mają 3 dzieci.

Zobacz więcej odpowiedzi (5)
Annabel Odpowiedz

Po prostu powiedz mu, że szukasz Narnii i trochę cię to pochłonęło

mkoijmkoij Odpowiedz

Nie zobaczysz jego miny, bo siedzisz w szafie :p

CieplusiKocyk

Może jest jakaś szpara w szafie przez którą autorka zobaczy jego minę. :D

grzejniczek Odpowiedz

Kochanie taaaaaaaaaaka mysza była.

niebieskiatrament Odpowiedz

Hah. Robie to samo. Na moje szczescie szafa jest niewywracalna.

Este1

A założymy się? :D

shiro Odpowiedz

Tylko żeby narzeczony nie zazdrościł że byłaś w Narnii a on nie :D

Arbuzki Odpowiedz

Strasznie przepraszam, że tutaj spamuję, ale czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego zablokowali mi konto ArbuzowaLwica? Nic nie pisałam nieodpowiedniego, nawet wyznania nie dodałam, więc chcę wiedzieć, czym się naraziłam.

Deszcz

Nie dodałaś ani nie próbowałaś dodać wyznania, więc byłaś tylko zbędnym balastem. Albo nie wchodziłas na swoje konto.

Likao

Bazy danych wykorzystują drzewa binarne więc usunięcie jednego konta niewiele da przy tak ekstremalnie szybkich algorytmach. Nawet jeżeli chodzi o usuwanie "balastu" to jest to bezsens.

AnonimowyAdmin

Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ dodałaś wyznanie skradzione z innej strony.

rm1105

Przecież pisze, że nie dodała wyzania...

MagduskaKochamMisie Odpowiedz

Znając Anonimowe, mina będzie bezcenna ;)

panwodnik Odpowiedz

Hahah ;-) kochanie widzialam Aslana :-)

arbuzmalina Odpowiedz

daj linka do tego interesującego wyznania :D

Zobacz więcej komentarzy (6)
Dodaj anonimowe wyznanie