#vthHC

Wczoraj wybrałam się na zakupy do jednego z supermarketów. Po zrobieniu owych zakupów wyszłam przed sklep i zorientowałam się, że nie ma tam mojego roweru. Wciekła jak diabli klnąc pod nosem zadzwoniłam na policję. Kiedy dotarł już na miejsce wysłany przez dyżurnego patrol, opowiedziałam im, co się stało. W momencie jak miałam już opisywać wygląd roweru to przypomniało mi się, że akurat tego dnia przyszłam tam na zakupy pieszo... Młody policjant skomentował to jednym słowem "blondynka", drugi tylko się roześmiał.
Thenarda Odpowiedz

jak chodziłam do podstawówki miałam podobną sytuację, byłam w świetlicy i razem z koleżanką z klasy pilnowałyśmy młodszych dzieci (my byłyśmy najstarsze) po jakimś czasie przyszedł płaczący pierwszoklasista i powiedział, że ktoś mu ukradł kurtkę z szafki więc idziemy zaraz sprawdzić i pomóc poszukać ale jej nigdzie nie ma, po chwili przyszedł starszy brat chłopca i przypomniał mu, że ten przyszedł do szkoły bez kurtki XD

koza Odpowiedz

kolor włosów zobowiązuje :D

Eliesse

Jawna dyskryminacja T.T

Eliesse

Bez tego T.T ..

koza

zadna dyskryminacja, sama jestem blondynka:)

lubieeplackii

Miałam to napisać xD

DaenerysTargaryen Odpowiedz

Dobrze że mandatu ci nie dali

Gro9 Odpowiedz

Kumpel z którym na studiach mieszkałem miał podobnie. Wychodzi z mieszkania na uczelnie a po chwili wraca klnąc na czym świat stoi. "Zaje**li mi samochód!!" (Volkswagen Passat). Schodzimy na dół. Patrze - no faktycznie nie ma go tam gdzie zwykle parkował. Kumpel już chce po policje dzwonić a ja go pytam "A ty nie przyjechaleś w tym tygodniu samochodem ojca ? Bo na wycieczkę pojechał".....
Faktycznie - obok stoi Jeep Grand Cherokee jego ojca....

Hejjestemola Odpowiedz

Nie wiem, ale ja bym się chyba zapadła pod ziemię :D

kamileek Odpowiedz

Trochę chamsko :v

whateverworks

W sumie mogli kazać zapłacić karę za bezpodstawne wezwanie policji ;) Więc nie aż tak chamsko

kamileek

Chodzi mi o to, że policjant zachował się trochę chamsko w stosunku do dziewczyny.

blackliner

Chamsko? To był żart...

Nezuuu

@kamileek, chyba przemawia przez Ciebie uprzedzenie do policji :D

Hsza

Kamilku więcej dystansu, sytuacja była tak śmieszna, że aż się prosiło o taki komentarz :D

kamileek

No dobra przekonaliście mnie :d jestem brunetem :v

Dodaj anonimowe wyznanie