Mam w telefonie funkcję rozpoznawania twarzy. Działa to na tej zasadzie, że telefon odblokowuje się, gdy rozpozna moją twarz. Uruchomiłam to kilka dni temu i do wczoraj działało bez zarzutu.
Wczoraj próbowałam trzy razy, ale telefon nie rozpoznał mojej twarzy. Nie miałam makijażu.
Dodaj anonimowe wyznanie
Miałam kiedyś podobną funkcję. Odblokowałam telefon zdjęciem Beaty Kozidrak. Mam 15 lat ...
Beata Kozidrak też ma tyle lat, ale niestety wygląda tak staro bo ją alkohol zniszczył.
Ja tam wolę odcisk palca i tęczówke. Przynajmniej nie odblokują mi telefonu zdjęciem albo bliźniakiem.
Hhahaha znam to :-) moj nie odblokuje sie jak sciagne okulary albo jak zmyje makeup - masakra
Tak to jest jak tapeta nakładana jest kielnią...
A później biadolenie, że chłopak zostawił. Jak nie poznał to zsotawił.
Na pomalowana twarz tez dziala. Jest duzo testow na yt.
@2511 tak, jak zczytałam kiedy miałam make-up to działa normalnie ale muszę być wymalowana a wieczorami gdy zmywam tapetę działa wolno albo wcale... Dlatego już zmieniłam markę telefonu by móc odblokować odciskiem jednocześnie na nowym modelu. pozdrawiam autorkę i chyba właścicielkę telefonu z jabłkiem 😁