#yiPaZ

Mój problem polega na tym, że nie potrafię zrobić kupy kiedy wiem, że ktoś jest w domu. 
Ale od początku... 
Pracuję w domu, jak nie muszę, to nie wychodzę. Gdy mamy gości i zostają na 2 dni to w tym czasie nie sram, a w ubikacji siedzę jak najkrócej, żeby nikt nie pomyślał, że robię kupę. Jedyną osobą, przy której mogłabym zrobić dwójkę jest mój mąż. 

Ale wracając do meritum.... Jakiś czas temu robiliśmy wielki remont mieszkania, ekipa przychodziła punktualnie o 8 i pracowali do 18-19. Kiedy czułam, że już bardzo chciało mi się iść "na dwójkę" brałam po prostu chusteczki i szłam do pobliskiego lasku (naprzeciw ruchliwej ulicy) się załatwić. 

Wszystko było fajnie, dopóki nie powiedziałam o tym mężowi, a on chciał żebym pokazała mu, gdzie dokładnie to robię i na miejscu się dowiedziałam, że akurat w tamtym miejscu jest monitoring niedawno założony i kamera sięgała miejsca, w którym zostawiałam swoje skarby…

Cały czas mam nadzieję, że jeszcze nie działa i nikt mnie nie widział. 

Taki apel: jeżeli ktoś jednak widział laskę, która 2 miesiące biegała srać do lasu i pakowała te obsrane chusteczki do worka, to proszę nie udostępniajcie tego nigdzie, chusteczki lądowały w śmietniku, a ja grzecznie wracałam do domu i myłam ręce.
Panieneczkamakowa Odpowiedz

Najlepszy mąż, ciekawy gdzie dokładnie srasz w lesie :D

Banza Odpowiedz

W domu przy robotnikach się nie wysra, ale w lesie przy "publiczności" to tak?

Skladanyrower Odpowiedz

"a w ubikacji siedzę jak najkrócej, żeby nikt nie pomyślał, że robię kupę" no to działa, ludzie naprawdę myślą, że ty nie srasz - NIGDY. Gówno Ci się w tlen zamienia co przy dobrym zakombinowaniu pozwala Ci nurkować 10 minut bez sprzętu.

Mocno Odpowiedz

Ale kupa zostawała w krzakach?
Przypominam, że nawet po psie ludzie sprzątają. Naprawdę obrzydliwe.

AgentProvocateur

a po dzikach i lisach kto w lesie sprząta?

ohlala

@AgentProvocateur

Dziki i lisy nie mają wyboru, a my jesteśmy trochę bardziej zaawansowani. Nie musimy dorzucać dodatkowego smrodu do lasu, prawda? Po psach trzeba sprzątać i po sobie też.

Kurkuma

No tak, a potem jak przejeżdżam w te upały rowerem przy jakiś krzakach to wali gównem non stop wszędzie

Dragomir

Zabierac gowno z lasu? Ludzie, to wiecej robi dobrego dla srodowiska niz zlego. Sprzata sie po psach w miescie, w parku. Ale nie w lesie. Porabalo kogos chyba.

Niezywa Odpowiedz

A nie możesz udawać że bierzesz prysznic i puścić do tego jakąś muzykę skoro już tak cię to krępuje? Nikt niczego nie będzie podejrzewał, ale to by było za proste...

Sushichef Odpowiedz

No tak, przecież kobiety nie srają🤣

cmsjvpx Odpowiedz

Wiesz, istnieją też szalety miejskie albo toalety w galeriach handlowych. Po psach większość ludzi sprząta, a Tobie nie przyszło do głowy żeby chociaż zrobić to do woreczka i potem to wyrzucić?

WujekAdolf Odpowiedz

Przesrane

TryMe Odpowiedz

Patologia

Liarxxx Odpowiedz

moglas o 20 robic

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie