#zTGnt

Mówię sama do siebie. Nie przeszkadza mi to w żaden sposób, a wręcz przeciwnie - z sobą dogaduję się lepiej niż z najlepszą przyjaciółką. Jednak uznałam, że lepiej aby świat nie dowiedział się o moim dziwactwie, dlatego wpadłam na świetny pomysł.

Zawsze gdy nachodzi mnie ochota na pogadanie do samej siebie wyciągam telefon i udaję, że z kimś rozmawiam. Proste, a jakie pomocne. Dziś wracając ze sklepu byłam lekko mówiąc zła, bo jak to kobieta - wyszłam po jajka, a wróciłam bez jajek, ale za tą z całą siatą zakupów. Czekając na czerwone światełko, które zatrzyma rozpędzone samochody, wyciągnęłam telefon i zaczęłam jak gdyby nigdy nic narzekać, że przecież mogłam kupić te jajka, nie potrzebuję kolejnego opakowania lodów...
Gadałam do siebie dobrą minutę, aż historia obrała obroty jak w dobrej amerykańskiej komedii, ponieważ nagle ktoś naprawdę do mnie zadzwonił. W pierwszej chwili szok, szybkie spojrzenie na cicho chichrających ludzi, a w drugiej... nie, nie zapadłam się pod ziemię, wręcz przeciwnie! Dostałam takiej głupawki, że prawie płacząc ze śmiechu zaczęłam krzyczeć na zdezorientowaną mamę, że przecież tyle z nią gadałam, a ta niespodziewanie się rozłączyła.

Dopiero później uspokoiłam moją mamusię tłumacząc, że była przekonana, że to moja koleżanka do mnie zadzwoniła. Przecież nikt nie musi wiedzieć, że tą koleżanką jestem ja sama :)
ChuckNorris Odpowiedz

Ja ze sobą się nie dogaduję, zwłaszcza gdy chodzi o pieniądze :(

Nora

Ale za to umiesz idealnie zasadzić komuś z półobrotu ;)

WladimirPutin

Całe szczęście dla całego świata, że ja potrafię się ze sobą dogadać.

BlackVelvet

@FoxyLady
Świetnie powiedziane. :D
Ja też ze sobą się dogaduje bardzo dobrze. Przynajmniej nie trzeba nikomu tłumaczyć co ma się ma myśli itd. :D

Ame

Ja mówię sama do siebie jak nie mam z kim pogadać o moim fandomie;)

forever135 Odpowiedz

Hahah :D you made my day :D

SztywnyWacek

my too 《3

EarthQ

Und main :D
Co te reklamy robią z człowiekiem? :D

forever135

@EarthQ poprawiaja humor :D

KCelej

@EarthQ mein*

Mist Odpowiedz

Robię tak samo, tylko zazwyczaj gadam po angielsku. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama!

Frisk

Mi się też po angielsku zdarza :D I to powiem Ci też dobre, bo człowiek wymowę praktykuje :D

Mikkie Odpowiedz

Sam mowie do siebie,ale w większości w myślach, chociaż na głos też się zdarzy :P

WladimirPutin

O Angela, jesteś! Szukałem Cię.

WladimirPutin

A no nic, myślałem, że zaginęłaś, bo w komentarzach Cię nie było widać.

Nightcrawler13

Widzę, że sojusz się szykuję :(
Zostawcie biedną Polskę w spokoju ploslemmm :(

(Albo weźcie się dogadajcie z DonaldTusk ;)

WladimirPutin

Angela, za hajs podatników bawi się najlepiej. :D O Polskę się nie martwcie, przynajmniej narazie.

Ginny Odpowiedz

Kiedyś przyłapałam się, że gadam do siebie, o tym że gadam do siebie, że gadanie do siebie jest dziwne ;)

Lewkonja

Za dużo tego gadania... :)

joan28 Odpowiedz

Podobno tylko osoby o dużej inteligencji mówią do siebie😊 a z punktu psychologii ważne jest żeby sobie nie odpowiadać - osobowość mnoga😊

OnlyWayTOforget

ups... A podobno odpowiedź na pytanie jest najważniejsza (zwłaszcza kulturalna - przecież rozmówca może się obrazić...) C=

Frisk Odpowiedz

Też ze sobą gadam :D To najlepszy sposób na poznanie samego siebie :)

onlycactusss Odpowiedz

Po prostu szukasz osób dorównujących Ci poziomem inteligencji ;-)

Natala202 Odpowiedz

Dobrze wybrnęłaś :D

Lancelota Odpowiedz

Ja jak gdzieś wychodzę i muszę coś zrobić lub coś mnie nurtuje, to mamrotam pod nosem, staram się to robić, gdy nikt nie patrzy, ale czasem się zapominam, przez co ktoś się na mnie dziwnie spojrzy XD

Zobacz więcej komentarzy (37)
Dodaj anonimowe wyznanie