#32IzK Pierwszą osobą, w której się zakochałam, była moja kuzynka. Wyślij Daminguska Odpowiedz Ja się zakochałam w kuzynie scor Coś Was łączy, to może być początek wspaniałej znajomości. Wojtera Ja również!:) AnonimowySzczur Odpowiedz U mnie to bylo zauroczenie w nauczycielce. Pani Alicja to w tamtych czasam byl moj ideal kobiety :] A potem skonczylem 3kl podstawowki ... rassdwa Odpowiedz Niech ten kto się nie kochał w kuzynie lub kuzynce podniesie rękę :) (tekst z rzucaniem kamieniem zbyt się w internetach ograł). Slodkijezu Ja w wujku - bracie mojego taty zelpodwanne Z przyjemnością podniosę rekę, nawet obie. Zaklina1887 Oj, zainteresowanie kuzynem nadal nie minęło ;x BlinkBlink Zgłaszam się Ookami Ma znaczenie czy podniosę prawą czy lewą? Jak coś to mogę obie Slimshady1 Ręce w górę xD ZieloneJablko Podnoszę rękę. CiekawskiKameleon Odpowiedz Sweet home Alabama... Skladanyrower Odpowiedz Wasze dzieci będą uroczymi potworkami Dragomir Odpowiedz Ostra patolka - lesba o zabarwieniu kazirodczym. wiatraczekk Odpowiedz A ja kochałem Keanu Reeves’a 💚😉 pawol Odpowiedz Mi się podobała była dziewczyna wujka K4rm3lowa Odpowiedz Ja w kuzynie 😊 i nadal jakiś tam pociąg do niego czuję z wzajemnością. Zalatuje patolą hah ale cóż takie życie 🙄🙄
Ja się zakochałam w kuzynie
Coś Was łączy, to może być początek wspaniałej znajomości.
Ja również!:)
U mnie to bylo zauroczenie w nauczycielce.
Pani Alicja to w tamtych czasam byl moj ideal kobiety :]
A potem skonczylem 3kl podstawowki ...
Niech ten kto się nie kochał w kuzynie lub kuzynce podniesie rękę :) (tekst z rzucaniem kamieniem zbyt się w internetach ograł).
Ja w wujku - bracie mojego taty
Z przyjemnością podniosę rekę, nawet obie.
Oj, zainteresowanie kuzynem nadal nie minęło ;x
Zgłaszam się
Ma znaczenie czy podniosę prawą czy lewą? Jak coś to mogę obie
Ręce w górę xD
Podnoszę rękę.
Sweet home Alabama...
Wasze dzieci będą uroczymi potworkami
Ostra patolka - lesba o zabarwieniu kazirodczym.
A ja kochałem Keanu Reeves’a 💚😉
Mi się podobała była dziewczyna wujka
Ja w kuzynie 😊 i nadal jakiś tam pociąg do niego czuję z wzajemnością. Zalatuje patolą hah ale cóż takie życie 🙄🙄