#32IzK

Pierwszą osobą, w której się zakochałam, była moja kuzynka.
Daminguska Odpowiedz

Ja się zakochałam w kuzynie

scor

Coś Was łączy, to może być początek wspaniałej znajomości.

Wojtera

Ja również!:)

AnonimowySzczur Odpowiedz

U mnie to bylo zauroczenie w nauczycielce.
Pani Alicja to w tamtych czasam byl moj ideal kobiety :]
A potem skonczylem 3kl podstawowki ...

rassdwa Odpowiedz

Niech ten kto się nie kochał w kuzynie lub kuzynce podniesie rękę :) (tekst z rzucaniem kamieniem zbyt się w internetach ograł).

Slodkijezu

Ja w wujku - bracie mojego taty

zelpodwanne

Z przyjemnością podniosę rekę, nawet obie.

Zaklina1887

Oj, zainteresowanie kuzynem nadal nie minęło ;x

BlinkBlink

Zgłaszam się

Ookami

Ma znaczenie czy podniosę prawą czy lewą? Jak coś to mogę obie

Slimshady1

Ręce w górę xD

ZieloneJablko

Podnoszę rękę.

CiekawskiKameleon Odpowiedz

Sweet home Alabama...

Skladanyrower Odpowiedz

Wasze dzieci będą uroczymi potworkami

Dragomir Odpowiedz

Ostra patolka - lesba o zabarwieniu kazirodczym.

wiatraczekk Odpowiedz

A ja kochałem Keanu Reeves’a 💚😉

pawol Odpowiedz

Mi się podobała była dziewczyna wujka

K4rm3lowa Odpowiedz

Ja w kuzynie 😊 i nadal jakiś tam pociąg do niego czuję z wzajemnością. Zalatuje patolą hah ale cóż takie życie 🙄🙄

Dodaj anonimowe wyznanie