#3iQVj

Mój ukochany dziadziuś został kilka lat temu złapany przez samochód Google Earth.

Kiedyś się z tego śmialiśmy, bo stał pod domem w samych spodniach i klapkach (było lato).

Dzisiaj, rok po jego śmierci, za każdym razem płaczę nad tym kadrem...
KiedyKulturalnie Odpowiedz

Jak go Google złapało to jest już nieśmiertelny

CyraneczkaZKoviru

Chyba że zaktualizują mapę.

Tayla

Chce zeby zaktualizowali. Ja zostalam uchwycona z parasolka. Niby nic, gdyby nie fakt ze ta parasolka bilam brata :/ Na urodziny dostalam to zdjecie oprawione w ramke. Od 2013 duzo rzeczy sie przeciez zmienilo.

Powaznazwa

Żałuję, że na anonimowych nie ma rekacji, jak na facebooku, bo zaczęłam się śmiać w głos XD

PulcinoPio

Nawet jak zaktualizują to w lewym górnym rogu jest suwak i można ustawić, z którego roku chce się widzieć mapę, więc nawet jak zaktualizują, to można siebie podziwiać na zdjęciu :P

PiraniaxD

Ooo czyli mój pies jest nieśmiertelny! Też został złapany jak stoi na podwórku hahah :)

vasiravana Odpowiedz

Mój dziadek tez jest złapany przez google auto jak siedzi pod ulubioną jabłonką ^^

IdiotkaZeMnie Odpowiedz

Moja babcia też jest uwieczniona jak stoi przed domem, a ja jak chodzę w obcym kraju z włączonymi mapami google i się rozglądam przez 10 kadrów :D

ZuziXX Odpowiedz

Moją babcię złapali 2 razy. A niby wcale z domu nie wychodzi...

Yankemala Odpowiedz

No cóż, mojego tatę złapał jak stał pod śmietnikiem i czytał gazety przed ich wyrzuceniem :D

FakePrayers Odpowiedz

Mój dziadziuś odszedł 2 miesiące temu. To wyznanie przypomniało mi nasze wspólnie spędzane chwile latem i też się popłakałam. Jak sue kogoś kocha to takie rzeczy zawsze będą wzruszać :)

mere95 Odpowiedz

mojego kolegę ze szkoły takie auto uwieczniło pod szkołą jak wypina tyłek i próbuje zawiązać buta ^^

pantarhei Odpowiedz

Bardzo mi przykro, ze go straciłas. Na pewno chcialby bys byla szczesliwa, wiec zyj i doceniaj każdy dzien dla niego. Dużo, dużo sily Ci życzę i pozdrawiam!

MissWilczusiaPL Odpowiedz

moja ciocia została uchwycona w starych dresowych galotach i jakiejś bluzce przed domem

ignorantka20 Odpowiedz

Moja babcie tez ogladam

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie