Chce zeby zaktualizowali. Ja zostalam uchwycona z parasolka. Niby nic, gdyby nie fakt ze ta parasolka bilam brata :/ Na urodziny dostalam to zdjecie oprawione w ramke. Od 2013 duzo rzeczy sie przeciez zmienilo.
Powaznazwa
Żałuję, że na anonimowych nie ma rekacji, jak na facebooku, bo zaczęłam się śmiać w głos XD
PulcinoPio
Nawet jak zaktualizują to w lewym górnym rogu jest suwak i można ustawić, z którego roku chce się widzieć mapę, więc nawet jak zaktualizują, to można siebie podziwiać na zdjęciu :P
PiraniaxD
Ooo czyli mój pies jest nieśmiertelny! Też został złapany jak stoi na podwórku hahah :)
Mój dziadziuś odszedł 2 miesiące temu. To wyznanie przypomniało mi nasze wspólnie spędzane chwile latem i też się popłakałam. Jak sue kogoś kocha to takie rzeczy zawsze będą wzruszać :)
Bardzo mi przykro, ze go straciłas. Na pewno chcialby bys byla szczesliwa, wiec zyj i doceniaj każdy dzien dla niego. Dużo, dużo sily Ci życzę i pozdrawiam!
Jak go Google złapało to jest już nieśmiertelny
Chyba że zaktualizują mapę.
Chce zeby zaktualizowali. Ja zostalam uchwycona z parasolka. Niby nic, gdyby nie fakt ze ta parasolka bilam brata :/ Na urodziny dostalam to zdjecie oprawione w ramke. Od 2013 duzo rzeczy sie przeciez zmienilo.
Żałuję, że na anonimowych nie ma rekacji, jak na facebooku, bo zaczęłam się śmiać w głos XD
Nawet jak zaktualizują to w lewym górnym rogu jest suwak i można ustawić, z którego roku chce się widzieć mapę, więc nawet jak zaktualizują, to można siebie podziwiać na zdjęciu :P
Ooo czyli mój pies jest nieśmiertelny! Też został złapany jak stoi na podwórku hahah :)
Mój dziadek tez jest złapany przez google auto jak siedzi pod ulubioną jabłonką ^^
Moja babcia też jest uwieczniona jak stoi przed domem, a ja jak chodzę w obcym kraju z włączonymi mapami google i się rozglądam przez 10 kadrów :D
Moją babcię złapali 2 razy. A niby wcale z domu nie wychodzi...
No cóż, mojego tatę złapał jak stał pod śmietnikiem i czytał gazety przed ich wyrzuceniem :D
Mój dziadziuś odszedł 2 miesiące temu. To wyznanie przypomniało mi nasze wspólnie spędzane chwile latem i też się popłakałam. Jak sue kogoś kocha to takie rzeczy zawsze będą wzruszać :)
mojego kolegę ze szkoły takie auto uwieczniło pod szkołą jak wypina tyłek i próbuje zawiązać buta ^^
Bardzo mi przykro, ze go straciłas. Na pewno chcialby bys byla szczesliwa, wiec zyj i doceniaj każdy dzien dla niego. Dużo, dużo sily Ci życzę i pozdrawiam!
moja ciocia została uchwycona w starych dresowych galotach i jakiejś bluzce przed domem
Moja babcie tez ogladam