#5UV2D

Kiedy przywieźli mnie z sali operacyjnej, byłam osłabiona. Chyba działały jeszcze środki usypiające, bo gdy poszłam do toalety, chwiałam się na nogach, a potem w sumie częściowo przesypiałam kolejne trzy dni.

Wiecie, człowiek po anestetykach może – choć nie musi – gadać od rzeczy, powiedzieć coś, czego normalnie by nie powiedział. Może się też dziwnie zachować.

Przyszła więc do mnie pielęgniarka z termometrem, takim nowoczesnym, na podczerwień. I nie wiem, co mi się uroiło w mojej bogatej jeszcze w anestetyczne pozostałości głowie, ale... podniosłam się gwałtownie do pozycji siedzącej, chwyciłam dłoń pielęgniarki, usłyszałam wystraszony głos pielęgniarki: „Ale ja ci tylko temperaturę przyszłam zmierzyć”, po czym resztki snu momentalnie czmychnęły w niebyt, a ja wydukałam:
- Przepraszam! Myślałam, że to pistolet...
Mmpp00 Odpowiedz

Kiedyś po operacji moja pacjentka chwyciła pielęgniarkę za rękę i krzyknęła ,,mamusiu jaka ty się zrobiłaś stara!".

livanir

Czytając co tu ludzie gadali przez sen, ciesze się, ze ja jedyne co powiedziałam "Niech mnie pani przytuli". <3

Tigra1989 Odpowiedz

Ja po obodzeniu po zabiegu, zaczelam drzeć się na pielegniarki "po co mnie budzą bo tak fajnie mi sie spało "

Hvafaen

Za mało im płacą.

Hvafaen Odpowiedz

To jest dobre😂

Kornowl Odpowiedz

Ja, gdy odpływałam pod wpływem narkozy, zaczęłam mówić staremu i brzydkiemu lekarzowi, że jest bardzo przystojny i chcę się z nim umówić. Kilka lat minęło, a nadal mi wstyd :D

Zmeczonaoddychaniem Odpowiedz

Ja po cesarce zapytałam lekarz operujacego , czyje nogi trzyma 😂
(po operacji coś mi tymi nogami wymachiwal w niewiadomym dla mnie do teraz celu, ale za nic sie nie zczailam sie ze sa moje)

JedenDziewiecTrzy

@Zmeczonaoddychaniem Może sobie ruchał xd

Hvafaen

Jdt, idiota.

Magenta Odpowiedz

Może nie po środkach usypiających, ale po głupim jasiu widziałam na suficie samoloty xD miałam wtedy jakoś 4 lata i mówiłam do mamy, która czuwała przy moim łóżku ,,mamo, popatrz, samoloty latają!'

lotos53 Odpowiedz

Ja się bałam po wybudzeniu, że jak zasnę to umrę 😂

Dodaj anonimowe wyznanie