#6kBsA

Lubię zapach budowy i ogólnie brud jaki tam panuje. Sprawia mi to niesamowitą przyjemność. Czasem, gdy nikt nie patrzy obrywam tynk, bądź beton ze ściany i wsadzam go do buzi. Uwielbiam go gryźć i czuć jak zgrzyta między moimi zębami.

Nikt się o tym nigdy nie dowie, z wyjątkiem was.
Frog Odpowiedz

"czuć jak zgrzyta między moimi zębami"
Beton?
A to nie zgrzytają Twoje połamane zęby?

upadlygzyms

Tynk to nie beton. Nawet nie musi być cementowy, może być gipsowy.
Też niszczy zęby ale raczej nie łamie. Zdziera szkliwo, wykrusza małe kawałki.
Działa to analogicznie jak permanentny stres na psychikę.

Diddl

Upadlygzyms, tak, ale autor napisał, ,,obrywam tynk, bądź beton", czyli beton też gryzie.

Frog

@upadlygzyms
Widzę, że Pan też szybko czyta 🙂

Tak, tynk da się pogryźć.

Tak, Diddl słusznie prawi.

Frog

Z drugiej strony, nie bardzo wiem, JAK ten beton może być odrywany ze ściany...🤔

SamoZycie Odpowiedz

Brakuje ci wapnia.

Dodaj anonimowe wyznanie