I od momentu przeczytania zdania powyżej strach siadać obok kogokolwiek w środku komunikacji miejskiej.
DarkPsychopathII
Niby czemu? To, że kogoś podnica zapach np. placka z jabłkami nie znaczy, że jak go jemy w pracy to powinniśmy unikać wszystkich, żeby zboczeńców nie prowokować... Poza tym autorka nic złego nie robi. Nie popadajmy w paranoję. Przeciętny chłopak w liceum w myślach przeleciał wszystkie dziewczyny w klasie i co z tego. Czego nie wiemy to nas nie obchodzi.
Czy ten chłopak widział jak piszesz to wyznanie?
Gdyby zobaczył... mógłby się przesiąść, w innym przypadku dziewczyna już nie byłaby taka samotna
Dotyka Cię obcy chłopak w autobusie? 🤨
Nie jesteś samotna. Jesteś niezaspokojona.
Czyli jednak jest szansa, że jakąś dziewczynę doprowadziłem do orgazmu :D
A mnie irytuje jak szeroko się oni rozsiadają :D
I od momentu przeczytania zdania powyżej strach siadać obok kogokolwiek w środku komunikacji miejskiej.
Niby czemu? To, że kogoś podnica zapach np. placka z jabłkami nie znaczy, że jak go jemy w pracy to powinniśmy unikać wszystkich, żeby zboczeńców nie prowokować... Poza tym autorka nic złego nie robi. Nie popadajmy w paranoję. Przeciętny chłopak w liceum w myślach przeleciał wszystkie dziewczyny w klasie i co z tego. Czego nie wiemy to nas nie obchodzi.
może się umówimy?
gg 5716563
Ja bym uważał na tego osobnika, to tzw. incel.
@GeddyLee Anonimowy notesik się powiększy, anonimowy stalker już notuje.
Pozdrawiam Lubelszczyznę.
@meksyk67 zaktualizuj dane xD
@Czerwonooka nie mieszkam tam już, ale dziękuję
@GeddyLee on wie XD
Bardzo to smutne. Jeśli potrzeba komuś towarzystwa to mogę pomóc jakoś
Napisz GG 8023987, pogadamy ;)
Napisz do mnie. Już nie będziesz musiała jeździć autobusem żeby cie ktoś podotykał :)