#AZ3dD

Jestem taka samotna, że podnieca mnie dotyk obcego chłopaka, który siedzi obok mnie w autobusie.
tramwajowe Odpowiedz

Czy ten chłopak widział jak piszesz to wyznanie?

Strawberry9

Gdyby zobaczył... mógłby się przesiąść, w innym przypadku dziewczyna już nie byłaby taka samotna

DzikieWeze Odpowiedz

Dotyka Cię obcy chłopak w autobusie? 🤨

Cesarzowa Odpowiedz

Nie jesteś samotna. Jesteś niezaspokojona.

ogienek Odpowiedz

Czyli jednak jest szansa, że jakąś dziewczynę doprowadziłem do orgazmu :D

PurpleLila Odpowiedz

A mnie irytuje jak szeroko się oni rozsiadają :D

ArbuzowyFreak Odpowiedz

I od momentu przeczytania zdania powyżej strach siadać obok kogokolwiek w środku komunikacji miejskiej.

DarkPsychopathII

Niby czemu? To, że kogoś podnica zapach np. placka z jabłkami nie znaczy, że jak go jemy w pracy to powinniśmy unikać wszystkich, żeby zboczeńców nie prowokować... Poza tym autorka nic złego nie robi. Nie popadajmy w paranoję. Przeciętny chłopak w liceum w myślach przeleciał wszystkie dziewczyny w klasie i co z tego. Czego nie wiemy to nas nie obchodzi.

GeddyLee Odpowiedz

może się umówimy?
gg 5716563

Meksyk67

Ja bym uważał na tego osobnika, to tzw. incel.

Czerwonooka

@GeddyLee Anonimowy notesik się powiększy, anonimowy stalker już notuje.

Pozdrawiam Lubelszczyznę.

GeddyLee

@meksyk67 zaktualizuj dane xD
@Czerwonooka nie mieszkam tam już, ale dziękuję

OgorkiWkarmelu

@GeddyLee on wie XD

Drzazgatv Odpowiedz

Bardzo to smutne. Jeśli potrzeba komuś towarzystwa to mogę pomóc jakoś

Truchcyk Odpowiedz

Napisz GG 8023987, pogadamy ;)

JaPierdoleCoZaZycie Odpowiedz

Napisz do mnie. Już nie będziesz musiała jeździć autobusem żeby cie ktoś podotykał :)

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie