#FdVrW

Sytuacja z lipca, pomagałem tacie w drobnych pracach i pod koniec dnia podsunąłem pomysł, żeby posprzątać trochę w garażu, by nie robić tego z rana. Czas pracy powinien wynosić koło 5 minut, więc wzięliśmy się do roboty.

Wynosiliśmy z garażu resztki styropianu, który leżał na deskach od kanału samochodowego, idąc po trzeci kawałek styropianu nie zauważyłem, że brakuje jednej deski w owym kanale i niefortunnie wpadłem lewą nogą w tę dziurę, uszkadzając przy tym drogę moczowo-płodną, czy jak się to nazywa. Ból niesamowity, szybko wyszedłem z garażu na podwórko i usiadłem z bólu na schodach. Przeprosiłem tatę, że mu nie pomogę i poszedłem do domu zobaczyć co uszkodziłem. Widziałem tylko siniaki na jajkach i nic po za tym.

Usiadłem pograć na komputerze, ale po paru minutach już nie mogłem wytrzymać z bólu i poszedłem do kibelka. Ściągam spodnie i od razu serce do gardła podchodzi - pełno krwi. Zapłakany dzwonię do mamy, żeby do mnie przyszła i postanowiliśmy, że pojedziemy do szpitala.

Dzień kolejny, leżę już w szpitalu i przychodzi piękna dziewczyna w stroju pielęgniarki wraz ze swoją koleżanką, wiek zbliżony do mojego (około 19 lat) - okazało się, że miały praktyczne zajęcia w tym szpitalu. Zapraszają mnie bym za nimi poszedł na USG, zatem idę i idąc patrzyłem się na piękne pośladki, jak by to zrobił każdy chłopak na moim miejscu i w moim kroczu zrobiło się trochę twardo. Wchodzimy na salę, gdzie mają wykonać USG moich jąder, a ja czuję, że ferdek jeszcze nie spoczął... Dziewczyny stoją naprzeciw mnie, a pani obsługująca tę maszynę powiedziała, bym zdjął spodnie i się położył na łóżku. Myślę sobie - no pięknie, ale przypał. Wykonałem polecenie i wszystkim trzem osobom na tej sali wyłonił się cały posiniaczony, brzydki i sztywny kutafon. Moja twarz miała kolor dorodnego pomidora i chciałem zapaść się pod ziemię. Dziewczyny chciały zachować się normalnie, lecz słyszałem odgłosy śmiechu z ich strony. Wstyd na maksa.

PS Później przeprosiły mnie za swoje zachowanie ;)
CindyCin Odpowiedz

Moze i przeprosily ale to nie zmienia faktu ze zachowaly sie dziecinnie.

marchewkowepole

Może po raz pierwszy widziały wzwód na żywo...

SG2 Odpowiedz

Przecież to normalna reakcja organizmu, gorzej jakby Ci stanął na widok starego lekarza - faceta.

OrginalnaNazwa

Zgadzam się!

CarolinaReaper Odpowiedz

Nieprofesjonalne podejście tych dziewczyn. Lekarz nie ma prawa komentować takich rzeczy a tym bardziej się śmiać, to nie jego praca. Przypuszczam jednak, że skoro go stażystki, to jeszcze nie "czują" lekarskiego podejścia. Gorzej,że spotyka się doświadczonych lekarzy, którzy się nie lepiej zachowują niż one.

Eldingar

Około dziewiętnastoletbie stażystki, dobre sobie. Ty wiesz o czym piszesz? W tym wieku dopiero się studia zaczyna.

Witonim Odpowiedz

Śmiech - taki nerwowy i trochę skrywany - jest raczej przejawem zakłopotania niż wesołości

Paige24 Odpowiedz

Mam nadzieje że już wszystko dobrze? Bo brzmi to strasznie

Tak, już będzie ponad rok od wypadku i wszystko jest w porządku :)

morena93 Odpowiedz

A mnie kiedyś EKG robiła bardzo seksowna pielęgniarka.... podnieciłam się chociaż jestem kobietą :))... takie badania powinny przeprowadzać brzydsze kobiety;))

Synapse Odpowiedz

Czytając to wyznanie myślałem że odbędzie się scena rodem z brazzersa, wszystko szło w dobrym kierunku

deadboy27

Główny bohater musiałby być łysy.

Naczelnyhejter

A to jeden aktor na brazzers? 😎

Synapse

Dyskusja specjalistów xD

robol Odpowiedz

z czego to sie smiać, to tak jak by się smiać że ktoś mruga oczami, chore

roobaczeeek Odpowiedz

Nie każdy facet by spojrzał ;)

Buka85 Odpowiedz

One zachowały się bardzo dziecinnie i nieprofesjonalnie, ale Ty rownież. Idziesz do lekarza- on leczy ciało, niejedno już widział, czego tu się wstydzić? Rozumiem, gdybyś z jakiegoś powodu miał pokazać penisa no nie wiem, dajmy na to fryzjerce to miałbyś prawo się wstydzić, ale lekarce?Przecież ona od tego jest, żeby Cię zbadać i pomóc, myślisz, że ona nigdy wczesniej penisa nie widziała?

PaniSherlock

Lekarz to tez człowiek a nie jakiś robot, jak już to właśnie lekarz nie powinien być zawstydzony skoro widział już tyle gołych osob a nie pacjent który na codzień raczej nie pokazuje sie nago obcej osobie.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie