#GpuZq

Moja 4-letnia córka dostała ostatnio w przedszkolu nagrodę za… uwaga, uwaga… najgorszy rysunek w grupie. Za nic nie mogę jej od tamtej pory przekonać do rysowania, a przedszkolanki nie rozumieją, co zrobiły źle.
MieszankaKuskus Odpowiedz

Podejrzewam, że to wyznanie dopisane do wyznania o przedszkolance, która taką nagrodę wymyśliła.
I z tego co zrozumiałam z tamtego wyznania przedszkolanka swój błąd zrozumiała.

Bakingbread

Ma ktoś link do tego wyznania?

derp

@Bakingbread, 15 sekund z Google i masz. Trochę inicjatywy.

AllGoodNamezTaken

HhARY

Ayse3213

Dokładnie, jakiś tydzień temu czytałam

Empatyczna Odpowiedz

Czy to wyznienie nie łączy się z innym wyznaniem, w którym autorka wyznała że właśnie wręczyła nagrodę za najgorsza pracę a potem tego żałował?

Bumtralalala

What is it? A crossover episode?

dfbrntt Odpowiedz

Nie rozumiem, jak można tak młodemu człowiekowi podcinać skrzydła. Przecież te dzieci biorą na poważnie uwagi dorosłych. Współczuję takich przedszkolanek

PiwniczakPospolity Odpowiedz

Ktoś sobie lajki łapie po wyznaniu przedszkolanki, a pelikany łykają...

derp Odpowiedz

Napiszę, bo o dziwo nikt o tym jeszcze nie wspominał, że to wyznanie ewidentnie łączy się z niedawnym wyznaniem o przedszkolance, która wpadła na wspaniały pomysł wręczenia nagrody za najgorszy rysunek. Chodzi o wyznanie #HhARY jak coś.

EverLucy Odpowiedz

Ostatnio było tu wyznanie przedszkolanki, że wpadła na pomysł, że oprócz nagród dla 3 najlepszych rysunków będzie też nagroda pocieszenia dla najgorszego i sama przyznała, że tego nie przemyślała. Czyżby wyznania z dwóch perspektyw?

jacker

Raczej wyznanie zmyślone, zainspirowane innym.

KlaraBarbara Odpowiedz

Ja zauważam, że najbardziej upośledzone osoby pracują właśnie z najmłodszymi. Ja na przykład miałam w klasach 1-3 nauczycielkę nie rozumiejącą , że najpierw dzielimy i mnożymy a potem dodajemy i zabierającą punkty za dobre odpowiedzi

zxzxzx Odpowiedz

Za 15 lat: "jak byłam mała, to lubiłam rysować, ale dostałam w przedszkolu nagrodę za najgorszy rysunek. Inne dzieci się śmiały tak, że poczułam odrazę do wszelkich prac plastycznych i rok w rok miałam problem ze zdaniem do następnej klasy przez plastykę."

PurpleLila Odpowiedz

Moze lepiej naucz dzieciaka przyjmowac krytykę?

arbuzek

Co jej to da? Dostać nagrodę za najgorszy rysunek... nie widzę tu żadnej krytyki a głupotę przedszkolanek.

zxzxzx

To nie krytyka tylko publiczne upokorzenie. Krytyką by było powiedzieć "ten kotek chyba ma trochę za długie nóżki" a nie pokazać całej grupie z kogo powinni się śmiać.

Dodaj anonimowe wyznanie