#HfAMJ

Każde dziecko chce spełniać dobre uczynki, by potem trafić do nieba, śpiewać z aniołkami i jeść dużo waty cukrowej z chmur.

Ja nigdy nie chciałam tam trafić, ponieważ przesadnie wierząca ciotka powiedziała mi, że w niebie nie ma zwierząt.

Nie ma to jak zabić wiarę pięciolatki.
mobikenobi Odpowiedz

Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich...

zxc3210 Odpowiedz

Jeden ksiądz ładnie powiedział: jeśli w niebie będzie brakowało ci twojego zwierzaka, Bóg ci go da. W ten sposób wszystkich pogodził

Dodaj anonimowe wyznanie