#HfAMJ Każde dziecko chce spełniać dobre uczynki, by potem trafić do nieba, śpiewać z aniołkami i jeść dużo waty cukrowej z chmur. Ja nigdy nie chciałam tam trafić, ponieważ przesadnie wierząca ciotka powiedziała mi, że w niebie nie ma zwierząt. Nie ma to jak zabić wiarę pięciolatki. Wyślij mobikenobi Odpowiedz Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich... zxc3210 Odpowiedz Jeden ksiądz ładnie powiedział: jeśli w niebie będzie brakowało ci twojego zwierzaka, Bóg ci go da. W ten sposób wszystkich pogodził
Na szczęście niebo istnieje tylko dla wierzących i to też nie wszystkich...
Jeden ksiądz ładnie powiedział: jeśli w niebie będzie brakowało ci twojego zwierzaka, Bóg ci go da. W ten sposób wszystkich pogodził