#J3Bs7

Chcieliście czegoś anonimowego, więc proszę. Zapewniam, że nikt nie ma o tym pojęcia, nikt by mnie choćby przez minutę o coś takiego nie podejrzewał.

Przespałam się z zupełnie obcym facetem. Prawie 20 lat starszym. Za kilkaset złotych. I nie, nie umierałam z głodu, nie kupiłam za to nowych ciuchów, nic z tych rzeczy. Miałam taką fantazję, chciałam zobaczyć jak to jest. Znalazłam go na niekoniecznie popularnym portalu. Wybrałam na zasadach ścisłej selekcji. Jak towar w sklepie. Dla mnie to był eksperyment, a on był zabawką na kilka godzin. Nie czuję ani dumy, ani wyrzutów sumienia. Nic nie znaczący epizod.

Pewnie poleje się fala hejtu, kiedyś też bym na ten temat powiedziała wiele niemiłych słów. Ale w sumie... co komu do tego? ;) Nigdy tego nie powtórzę, ale też nie żałuję.
Papaja00 Odpowiedz

Nic mi do tego, zyskałaś jakieś nowe doświadczenie i trochę pieniędzy.

Poroniec Odpowiedz

No i super. Zupełnie nic mi do tego. Każdy żyje tak jak chce.

nata Odpowiedz

No aha.

gorzkakawa Odpowiedz

Każdy ma jakieś tam swoje eksperymenty, póki nie robisz nic złego komuś innemu to spoko. Aczkolwiek ostatnia część brzmi jakbyś jednak sama siebie chciała przekonać, że nie żałujesz.

Poroniec

A ja zupełnie nie uważam, żeby to tak brzmiało.

Poroniec

Ojej. Żeś się zdenerwował/a.
Więc może wyjaśnię o co mi chodzi...
Nie mam problemu z niczym - do momentu gdzie jest to wolny, świadomy, wybór i gdzie...nikomu nie dzieje się krzywda (oczywiście pomijam chociażby praktyki BDSM, są osoby, które lubią ostre zabawy i mają do tego prawo, bo to wolny wybór).
Co znaczy, że nie oceniam Autorki, nie przeszkadza mi to, wręcz mam to gdzieś. Była świadoma? Chciała? Ten facet chciał? Nikt nie został do tego zmuszony? Jeżeli nie, to kompletnie mnie to nie obchodzi. To samo tyczy się aborcji. Jeżeli kobieta świadomie decyduje się na aborcję - to jest jej sprawa i nikomu nic do tego. Naprawdę nie obchodzą mnie macice innych kobiet. Liczy się dla mnie tylko to, by każda kobieta miała wybór i mogła swobodnie ten wybór podjąć (w zgodzie ze swoim sumieniem, swoimi poglądami, czy też z ewentualnym partnerem - to już jest jej/ich prywatna sprawa, ale ostateczną decyzję i tak podejmuje kobieta).
Także moje poglądy są takie, że każdy ma prawo żyć tak jak chce, ma prawo do swoich decyzji i mi nic do tego.
Bawi mnie początek Twojego komentarza szczególnie. Myślę, że atrakcyjność to pojęcie względne...ale ocenianie kogoś na podstawie wyglądu jest mega słabe, jakby najważniejsze było to, że te feministki są według Ciebie 'brzydkie'. Uwierz, że te straszne feministki mają gdzieś co Ty sobie myślisz. Ja, ta okropna feministka również mam to gdzieś, ale mnie dodatkowo to bawi.
Doskonale wiem jak wyglądam i jaką jestem osobą.

Bucky Odpowiedz

Dla mnie to zwykła prostytucja po prostu. Ale ok.

Spike Odpowiedz

Brzmi jak "Chciałam spróbować BDSM/seksu z dziewczyną/trójkąta. Ciekawe przeżycie, ale nie dla mnie." Ja chciałbym kiedyś zapłacić za seks, żeby się przekonać, jak to jest, więc to chyba nie takie dziwne.

Yacsa80 Odpowiedz

Każda kobieta chociaż raz w życiu chce poczuć się jak dziwka. Tak samo każdy facet chociaż raz chce mieć seks za pieniądze. Generalizuję, ale można tak stwierdzić. Spełnienie fantazji, wszyscy zadowoleni i już. Lepiej żałować, że się spróbowało niż nie próbować w ogóle ;)

hokku Odpowiedz

Upadek moralności.

Antarees Odpowiedz

Mam nadzieję, że dobrze wydałaś pieniądze :)

Horrus Odpowiedz

Ku.......o jest wrodzone i czasami trzeba dac temu upust. Spoko, nie ma sie czym przejmowac.

Zobacz więcej komentarzy (9)
Dodaj anonimowe wyznanie