#JZ84W

Czy tylko ja nie jestem zwolenniczką "balów ósmoklasisty"? Przeraża mnie ten przepych, traktowanie tego jak studniówkę. Nie uważam, że zakończenia podstawówki nie powinno się świętować, no ale nie ukrywam, wygląda to trochę dziwnie, kiedy dziewczynki uczestniczące w tym wydarzeniu wyglądają jak maturzystki. Można uczcić to skromniej, przy zwykłym poczęstunku, nie wydając fortuny na imprezę dla dzieci kończących szkołę dla dzieci.
ohlala Odpowiedz

A niech mają. Większość ludzi "bal" zobaczy tylko w szkole. Niech ubierają wielkie sukienki i garnitury, i niech się dobrze bawią.

anonimowe6692 Odpowiedz

Miałam komers na koniec podstawówki i komers na koniec gimnazjum, oba trochę w klimacie studniówkowym i wspominam je oba fajnie. Studniówka jest w liceum, pewnie w technikum też, ale jak ktoś pójdzie do zawodówki, to chyba żadnej takiej imprezy nie ma? Więc w sumie dla tych co idą do zawodówki to może być jedyna taka impreza. Brzmisz trochę jak matka, którą po prostu boli kolejny wydatek i jakby nic więcej się za tym nie kryło

An0n Odpowiedz

Nie miałem komersu po ukończeniu 8 klasy bo wtedy był 2020, więc była pandemia, nie zabolało mnie to ani trochę

HansVanDanz Odpowiedz

Celebruj imprezy okolicznościowe wg własnego uznania, inni będą to robić po swojemu.
Tak wygląda wolny wybór. Interesuj się własnym życiem, zamiast tego jak ktoś obchodzi 18-tkę.

SamoZycie Odpowiedz

Prawda.

Dodaj anonimowe wyznanie