#JaupQ
Pewnego ponurego wieczoru zechciało mi się dowartościować, chciałam usłyszeć jakiś komplement. Zadzwoniłam więc do mojego ukochanego:
- Kochanie, powiedz mi, ale tak szczerze. Czy ja jestem gruba?
Odpowiedź nie nastąpiła natychmiast, ale mnie zszokowała.
- No jesteś, i co z tego?
Rozłączyłam się.
A moim zdaniem to "i co z tego" jest najlepszym dowodem na to, że - jak napisałaś - darzy Cię wielkim uczuciem ;) Poza tym chciałaś żeby był szczery to był szczery :D
Zgadzam się całkowicie. Dla mnie to byłoby po prostu urocze. Facet nie okłamuje Cię, wali prosto z mostu i mimo tego, potrafi to powiedzieć w taki sposób, że się ciepło na sercu robi. "No i co z tego" <3
po prostu chciała usłyszeć cos innego.. :))))))))))
Chciałaś szczerze to masz :D
Dałbym w górę ale jest 69 xD
i dlatego mężczyznom nie zadaje się takich pytań :D
jak powie szczerze, to foch, a jak skłamie, to foch, że kłamie - pułapka bez wyjścia :P
"Co z tego" mówi ze go właśnie nie obchodzi to jak wielkie drzwi musi robić, aby z tobą zamieszkać ?
bo jak się chce coś od chłopa miłego usłyszeć, to trzeba mu powiedzieć - "Kochanie, powiedz mi coś miłego", albo "Skarbie, powiedz, że ładnie wyglądam w tych spodniach". Konkretną trzeba być :D
Skoro zadajesz pytanie, na które są dwa warianty odpowiedzi, to trzeba się z nimi pogodzić, bo w zasadzie szansę na otrzymanie odpowiedzi pożądanej wynosi zaledwie 50% :D
Rozłączyć się z takiego powodu? Chciałaś, to masz. Zadałaś pytanie to otrzymalaś odpowiedz :) poza tym zapytał "i co z tego?" żałosne.
nie jesteś sama, mój chłopak siedząc wczoraj u mnie i przytulając mnie stwierdził "ale przytyłaś" ;)))
No i co z tego? Lepiej ciagle klamac i slodzic? Hehehe nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale typowa baba, nia ma co ;)
Anonimowek dla większości kobiet to coś okropnego usłyszeć z ust własnego chłopaka/ męża, że się utyło albo jest się grubym, Temat wagi dla kobiet jest wrażliwy ;) Nie sądzę byś chciał aby kobieta podczas seksu powiedziała "mój były był lepszy i miał większego" ;))
Kazałaś mu być szczerym? No to był szczery :D Jakbyś powiedziała, żeby był miły to być może dostałabyś komplement, więc następnym razem 2x się zastanów czy chcesz słodkie kłamstwo czy gorzką prawdę :v
Prosiłaś o szczerość, więc w czym problem? ;)