#K8uKl

Wczoraj pociąg był ostro przepełniony, więc stałem w zapchanym korytarzu. Do naszego wagonu przepchała się bardzo ładna dziewczyna. Nie wiem, czy Polka czy Ukrainka (90% ludzi wokół mnie gadało po ukraińsku). Ponieważ była bardzo ładna, co jakiś czas na nią spoglądałem, chyba taki podświadomy impuls. Nie chodzi o to, że podziwiałem jej kształty, raczej zachwycałem się jej oczami i ładną buzią, jak pięknym zachodem czy coś. W pewnym momencie zauważyłem jednak, że grupka Ukraińców, którzy wyglądali jak zbiry z Grochowa, gapią się na nią, pokazują sobie sprośne gesty i ukradkiem robią jej zdjęcia telefonem. Nic groźnego żeby interweniować i się narażać, bo byłem sam, ale kiedy wstała z walizki i zaczęła zmierzać z nią do wyjścia, jeden z oprychów szturchnął łokciem kolegę wskazując, że dziewczyna wychodzi i cała grupka podążyła za nią w stronę drzwi, obok których stałem. Stali nad nią i gapili się na nią jak stado wygłodniałych hien. Wtedy zdecydowałem, że wysiądę na nie swojej stacji, jeśli wyjdą za nią i niech się dzieje co chce, ale stanę w jej obronie, jeśli będzie trzeba. Serce mi waliło, że aż piszczało w uszach. I nagle dziewczyna pomachała do kogoś na peronie jeszcze zanim pociąg się zatrzymał. Wysiadła i udała się prosto do samochodu.
Cała grupka oprychów została w pociągu z niezadowolonymi minami, a ja cieszyłem się, jakbym wygrał w loterii.
lesio Odpowiedz

Bohaterski superman bez peleryny kontra oprychy żądne zbiorowego gwałtu na peronie. Bywały tu już lepsze wpisy.

ohlala

Zapomniałeś, że to ukraińskie oprychy. Bo to bardzo ważny element tej bajki (dla autora)!

Erick76

Normalnie ksenofobia bo napisal ze byli Ukraincami. Skandal!

Econiks

Rozumiem, że autor sprawdził im paszporty? Równie dobrze byli to Białorusini albo Rosjanie. Języki są podobne, zresztą dużo Ukrainców mówi po rosyjsku.

ohlala Odpowiedz

Tak mi się przy okazji przypomniało, że jak regularnie jeździłam pociągami, to dziewczyny najbardziej bały się polskich kiboli i żołnierzy. Na zawsze zapamiętam ten uniwersalny wyraz ulgi na twarzy, gdy dziewczyny w nocnych zaglądały do przedziału i okazywało się, że można usiąść z innymi dziewczynami (gdy nie było miejscówek).

lesio

Na szczęście teraz już nie ma poboru :D

ohlala

@lesio

Ale żołnierze nie wymarli :D

Slodkoslonykarmel Odpowiedz

Zastanawia mnie jedno. Czy gdyby dziewczyna nie spodobała się autorowi to też chciałoby mu się bawić w Supermana, czy by olał sprawę. Tak to miał wizję, jak ratuje piękną dziewczynę z rąk gwałcicieli, a ona pada mu w ramiona i żyją długo i szczęśliwie. Ale czy dla mniej atrakcyjnej poświęciłby się wysiadając nie na swojej stacji?

hugendubel Odpowiedz

Oprychy na Grochowie były 50 lat temu. To pisał prawiczek weteran.

Erick76

No jak to? A Blok Ekipa?

ButternutAngel Odpowiedz

Dobrze że nic się nie stało. Szacun że chciałeś bronić dziewczyny.

Dodaj anonimowe wyznanie