#MIPT3

Historia jednego z moich chłopaków, czasy, gdy mieliśmy po 17 lat.

D. zawsze siadał po prawej stronie łóżka/kanapy/ławki czy czegokolwiek. Na początku nawet nie zauważałam tej zależności, ot po prostu przyspieszał i szybko tak właśnie siadał, bylebym nie zajęła jego ulubionej prawej strony. Mi totalnie wisiało, po której stronie jestem, ale kilka razy doszło jednak do sytuacji, że niemal na siłę pchał się na prawo. W końcu nie wytrzymałam i kazałam mu siąść na tyłku gdzie jest wolne, bo nie zamierzam się przesuwać.
Oj, jaka była awantura... Oj, jaki był krzyk... On musi siedzieć po prawej i basta, mam się natychmiast przesiąść, bo to jego strona. W końcu w emocjach wykrzyczał, że MUSZĘ NATYCHMIAST SIĘ PRZESIĄŚĆ, ponieważ wyłącznie jego LEWY PROFIL nadaje się do oglądania, bo na prawym ma straszliwe kratery, pozostałości po trądziku, i ja nie powinnam zbyt długo na to patrzeć, bo przestanie mi się podobać.

A ponoć to kobiety są przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu.
DioBrando Odpowiedz

Myślałem, że chodziłaś z Korwinem do klasy, że tak go na prawo znosiło.

saelem

ten komentarz był lepszy niż wyznanie przysięgam

Zwpl91

@DioBrando jebłam xd

szinigami

Zbieram komentarze miesiąca.

bylylektor

To się na "Mistrzów" nadaje. 😉

rampa Odpowiedz

Tuwim dawał się fotografować głównie z prawego profilu, bo na lewym miał duże znamię.

KroplaCzerwonegoWina Odpowiedz

Wydaje mi się że sporo osób ma swoją ulubioną stronę (ja też), ale robienie awantury to już trochę przesada.

Postac

Ja jeszcze o tym nie słyszałam, nie o zwyczajnej osobie.

3timeilosepassword

Ja zdecydowanie wolę iść po prawej, moja przyjaciółka po lewej. I nawet nasze poglądy się z tym zgadzają xD

agathe

Ja też wolę swój lewy profil.

Vemonis Odpowiedz

A jądra nosi w której nogawce?

Angouleme Odpowiedz

Widocznie chłopak miał spore kompleksy, z którymi sobie nie radził. Głupi trądzik potrafi mocno zrujnować samoocenę, więc to nie jest takie dziwne, że był wrażliwy na tym punkcie. Znam taką osobę i jej się wydaje, że każdy się na ten trądzik/blizny gapi i ocenia. Może ten chłopak też tak miał i przez to przesadzał? Wiem, że to były reakcje na wyrost, ale rzucanie tekstem o przewrażliwieniu na punkcie własnego wyglądu jest słabe, bo mimo że Tobie wydaje się to błahostką, dla niego mogło być poważną sprawą.

Nie zgodzę się z tym komentarzem - kompleks kompleksem, nie usprawiedliwia wydarcia się na drugą osobę z takiego powodu. Jakby powiedział normalnie, że po prostu się wstydzi, coś mu się nie podoba, dręczy go to, to moglibyśmy o tym porozmawiać i popracować albo nad samoakceptacją, albo lepszym doborem kosmetyków. Jeżeli jednak ktoś robi awanturę, to będzie to dla mnie przewrażliwieniem na własnym punkcie i basta.

Angouleme

Ja nie bronię tego, że zaczął krzyczeć. Nie powinien, oczywiście. Ale jeśli ktoś obsesyjnie pilnuje, żeby siedzieć zawsze lewym profilem i jest w stanie zrobić o coś takiego awanturę to znaczy, że ma poważny problem, z którym powinien wybrać się do psychologa i będę podtrzymywać, że nazywanie tego "przewrażliwieniem na własnym punkcie" jest nieodpowiednie

tramwajowe Odpowiedz

Spodziewałem sie ze nie dosłyszy.

Vito857 Odpowiedz

Zapytaj go, czy o skrzywienie swojego penisa w trakcie wzwodu tak samo się martwi.

Nimes Odpowiedz

Sheldon Cooper to twój chłopak?

Jakby to był siedemnastoletni Sheldon Cooper to raczej nie dobrnęlibyśmy do poziomu siedzenia na jednym łóżku :)

Patrzaj Odpowiedz

Ja też mam swoją ulubioną stronę - lewą :)

Dodaj anonimowe wyznanie