#Ou6IE

Zawsze mam tak, że w żenujących sytuacjach chce mi się śmiać.

Kiedyś śpiewałam z koleżanką w kościele psalm i okazało się, ze dostałyśmy jakiś inny tekst, wcześniej go nie ćwiczyłyśmy. Zaczęłyśmy śpiewać i na początku było git, ale potem było źle - inna tonacja, zły rytm, pozamieniane słowa. I wtedy mnie ta sytuacja tak zaczęła śmieszyć, że zaczęłam się śmiać na środku kościoła do mikrofonu, cały czas się śmiałam i nie mogłam się uspokoić, a moja koleżanka się popłakała, że to tak źle wyszło.

Teraz się z tego śmieję, ale nadal jest mi mega głupio na myśl, co wtedy ludzie pomyśleli.
Eureenergie Odpowiedz

Zdarza się. U mnie w podstawówce jedna z dziewczynek beknęła potężnie do mikrofonu na całą salę podczas recytowania wiersza. Biedna uciekła ze sceny, ale ja i koledzy byliśmy pod wrażeniem kunsztu.

paella

Też byłabym! Nawet wstałabym i biła brawo

typiara Odpowiedz

Śmiech w stresującej sytuacji jest dość częsty ;) Rozładowuje napięcie i pomaga trochę zmniejszyć poczucie stresu.

PuchateSerduszko Odpowiedz

Co do tego że nie rozumiecie tego że ktoś może nie kontrolować jakiś swoich zachowań itd. Ja zanim poznałam anonimowe wielu ludzkich zachowań nie byłam w stanie zrozumieć. Byłam bardzo nie wyrozumiała. Dzieki anonimowym zrozumiałam wiele różnych ludzkich zachowań. Stałam się wrażliwsza na uczucia innych i dużo bardziej wyrozumiała. Patrzę na wiele sytuacji nie tylko od swojej strony ale też od strony drugiej osoby. Mam nadzieję że wy kiedyś też tak będziecie mieli ❤️✌️

Mmpp00

Miałam podobnie

Alatotroll

Lol no

Daminguska

Też tak miałam.

MagicPower Odpowiedz

To nie mogłaś odejść od mikrofonu? Lepiej było stać i dalej się śmiać prosto w mikrofon 😉

PuchateSerduszko

Sama wiem po sobie ze czasami nie jestem w stanie się ruszyć gdy się śmieje. Potrafię się posiurkać albo tak sobie coś "uszkodzić" że przez kilka dni bolą mnie mięśnie brzucha i kręgosłup 😝

Organellum

Widzę, że Bazia założyła nowe konto.

bazienka

nope, ale milo, ze ktos sie zainspirowal :)

grubytygrystotroll

bazienka po co kłamiesz? I tak tu już wszyscy wiedza ze to ty jesteś trollem
Kłócisz się z ludźmi a gdy nie masz racji to zakładasz sobie miliony kont
Zmądrzej

DownZpiekla

@grubytygrystotroll Gdzie niby bazienka troluje?

Ylifosretrik Odpowiedz

To doświadczyłaś jeszcze mało żenujących chwil...

Vito857 Odpowiedz

Wiele osób ma taką reakcję stresową.

Allapugaczowa Odpowiedz

A ludzie i ksiądz co na to?

Corazwiecejpustki

Nie dogonili.

paella Odpowiedz

Że jesteś jakby eeeeee upośledzoną czy coś

PaniPanda

Reakcja śmiechem na stres nie jest niczym nienormalnym. Wyzywanie kogoś od upośledzonych tylko dlatego, że tego nie wiesz, jest żałosne

WendyWu

PaniPanda
Większość osób się kontroluje
Ile razy, czułam, że chce mi się śmiać, ale można to zdławić

paella

Panda@ zawsze musi mędrkować ;) na sztywno

PaniPanda

Takie to zabawne, naprawdę, wyzywać kogoś od upośledzonych

Hvafaen

Nic wielkiego się nie stało, choć nie rozumiem ludzi, którzy nie umieją się poswtrzymać od śmiechu.

bezdomna

Ale wiecie, że w sytuacjach stresowych bardzo często ludzie nie mogą się kontrolować? Dlatego na przykład często ofiary gwaltu w ogóle nie krzyczą, czy nie protestują, bo nie są w stanie nic powiedzieć.
Teraz cwaniakujecie i nie rozumiecie jak można to czy tamto, a zaręczam was, że gdyby ktoś wam przystawił nóż do gardła, to posikalibyście się ze strachu, albo zapomnieli jak się otwiera usta.

Hvafaen

Więc chyba gdy zostałam okrążona przez 3 osobników w środku nocy na pustej ulicy, a ich zamiary były baaaardo wyraźne i chciałabym żeby chcieli tylko coś ukraść, ale to nie o to im chodziło. To nie zostałam napadnięta, bo gdy zobaczyłam policje to zaczełam krzyczeć i się wyrywać.

bezdomna

No to miałaś dużo szczęścia. Ale nie masz pojęcia jak byś się zachowała, gdyby tej policji tam nie było.
Dodatkowo ty nie jesteś przedstawicielką ludzkości i jeśli nie potrafisz zrozumieć, że każdy reaguje inaczej, każda sytuacja jest inna, każdy człowiek jest inny, to musisz mieć bardzo wąskie horyzonty. Współczuję w sumie, jeśli musisz coś przeżyć, żeby to zrozumieć.

Hvafaen

Myślisz, że osoby, które piszą, że nie rozumieją autorki kategorycznie nie wierzą, że coś takiego mogło się stać czy coś? Po prostu nie rozumiemy dlaczego nie mogła zamknąć ust i odsunąć od mikrofonu. Dobrze, że jesteś taka otwarta i uświadomiona, bo rozumiesz osoby, które nie potrafią kontrolować się w najmniejszy możliwy sposób (pooglądaj film gargamela na temat spróbuj się nie zaśmiać challange). Na zdrowie i życzę żebyś dalej szła z tym oświeceniem! Żebyś rozumiała osoby, które nie potrafią przestać tańczyć, nie potrafią siedzieć i się nie ruszać (Zdrowe oczywiście, bo chore to ja też rozumiem).

Ostrzenozeinozyczki

Paella
Kiedyś jako młody chłopak usłyszałem jedno z mądrych ale i najsmutniejszych zarazem zdań z czyichś ust. I jako małolat nie brałem tego na poważnie, pukając się w głowę.
To zdanie brzmiało "pewnego dnia będziesz w takim stanie, że nawet nie będziesz miał już siły płakać, będziesz tylko się śmiać bo nic innego ci nie zostanie".
Oczywiście to nijak ma się do treści wyznania.
Jednak nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek musiała zrozumieć tę sentencję.
I tylko nie mów mi proszę, że Ciebie to nie dotyczy bo masz życie pod kontrolą :D dzisiaj świeci słońce lecz jutro świat się wali na głowę.
Kto doświadczył ten wie. Kto nie, niech mu szczęście sprzyja jak najdłużej.

Zobacz więcej odpowiedzi (12)
WendyWu Odpowiedz

Nie rozumiem, jak można nie kontrolować swojego śmiechu i swojej osoby. Nigdy mi się nie przydarzyl taki cyrk

bezdomna

Ja nigdy nie złamałam nogi i nie rozumiem, jak można złamać nogę.

PuchateSerduszko

Śmiech to jest jedną z niewielu rzeczy której nie jestem w stanie kontrolować. Nawet jak mam srakidejle to potrafię przytrzymać zwieracze i jest ok ale jeżeli chodzi o śmiech nie ma opcji 😂

Ekoniks

Można, za dzieciaka złapał mnie niekontrolowany śmiech podczas minity ciszy za ofiary jakiegoś wypadku. Nie był głośnu ale wystarczający, by parskać i się uśmiechać. Skutek-uwaga i rozmowa z rodzicami. A nie śmieszyło mnie to i uważam, że było to jiesprawiedliwe ze strony nauczycielki. Inne dzieci też się śmiały.

PuchateSerduszko

Ekoniks przeczytałam "podczas minety" 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Eureenergie

Głodnemu chleb na myśli ;)

PuchateSerduszko

Eureenergie jak ty mnie znasz ✌️

Kurina3

@wendy you must be fun at parties 😕

Wrath1

Eure, głodny głodnemu wypomni ;)

Eureenergie

Syty głodnego nie zrozumie :p

FajnyCzlek Odpowiedz

Mam podobnie ale tylko czasami i sytacja wygląda tak że ktoś najpierw mnie upokorzy albo sam to zrobię, następnie głupio mi i po chwili mam z tego ogromną beke hehe

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie