#SfmUd

Założyłem na Wykopie konto jako dziewczyna. Wrzuciłem kilka zabawnych wpisów o zabarwieniu lekko erotycznym, które zyskały dużą popularność, na pierwsze nieprzyzwoite zdjęcia wysyłane mi w wiadomościach prywatnych nie musiałem długo czekać.

Zrobiłem to wszystko, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie jestem gejem. Jestem. I choć wcale tego nie planowałem i wcześniej o tym tak nie myślałem, to teraz mam bazę nagich zdjęć chłopaków! :D
przekazpodprogowy Odpowiedz

A tak naprawdę to wszystko taka taktyka, żeby dać nauczkę zbokom, którzy wysyłają swoje nagie zdjęcia kobietom w internecie - świadomość, że jakiś gej sobie teraz do nich fapie =3

aceofspades Odpowiedz

Odkryłeś, że jesteś gejem dopiero jak dostałeś nieprzyzwoite zdjęcia od facetów? Nie oglądałeś wcześniej porno? Nie kręcili cię faceci na ulicy/plaży/basenie? Nie zauważyłeś, że nie podobają ci się kobiety? trochę to naciągane.

tortczekoladowy

Takie zdjęcia można potraktować jako flirt. Może właśnie chodziło o samo uczestniczenie w takiej sytuacji+ zdjęcia. A jako obserwator może ciężko stwierdzić, w której drużynie gramy. Bezpośredni kontakt otwiera oczy. Ja np wolę oglądać kobiety, a flirtować z mężczyznami, co potem mnie dużo bardziej podnieca.

Igraszka

Podejrzewał, że może być, a po otrzymaniu zdjęć upewnił się, że to prawda.

aceofspades

No nie wiem. "Zrobiłem to wszystko, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie jestem gejem." - nie brzmi to jakby podejrzewał, że jest, a po prostu chciał poeksperymentować.

Sojhake Odpowiedz

Taktyk

TheQuinnOfLife Odpowiedz

Jakieś rady co do wpisów? Muszę spróbować tej metody, skoro przynosi takie GORĄCE efekty.

Venrosa Odpowiedz

Nie, no mistrz! Kto by się spodziewał takiego coming out? =-O

sexylablador Odpowiedz

Wiesz, wydaje mi się, że facet od faceta prędzej dostanie nudeska niż facet od dziewczyny, także nie musisz się jakoś specjalnie starać, nie musisz nawet udawać dziewczyny.

Rudazpowolania Odpowiedz

To teraz załóż prawdziwe konto, czekaj na zdjęcia nagich kobiet i upewnij się, że jesteś gejem. Musisz mieć porównanie xD

EtanolSodu Odpowiedz

A tak naprawdę to wysyłają zdjęcia z googla.

Ambra Odpowiedz

To nie jest tak że czuje się jakiś pociąg do mężczyzn ogólnie, a nie dopiero po zobaczeniu nudesów? Jak dla mnie za podniecenie bardziej odpowiada sposób ich zdobycia.

vansen Odpowiedz

Fuj, gejzer... :/

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie