#TiYcN

Po kilku miesiącach związku pojechałam na urlop ze swoim facetem. Wiedziałam, że gość więcej wymaga od innych, a niekoniecznie od siebie... ale urlop przeszedł moje oczekiwania.

Pierwszego dnia stwierdził, że jestem biedna i dziwna, bo nie lubię taksówek ani drogich restauracji. Drugiego dnia dowiedziałam się, że wspólny basen to nic innego jak "miejsce dla spoconych grubasów". Trzeciego dnia zrobił aferę, bo (jego zdaniem) pościel powinna być wymieniana codziennie (WTF?!). Czwartego dnia dowiedziałam się, że rzucając hasło "chodźmy na langosza" narzucam mu swoją wolę.
A piątego dnia jego portfel świecił pustkami i high life się skończyło :D
vasiravana Odpowiedz

Brzmi jak ktoś kto chwali sie w necie mieszkaniem odziedziczonym po babci i przypisuje to swojemu sukcesowi i posadą daną w rodzinnej firmie. Twój facet to burak, który nie umie zarządzać hajsem.

kociambe

umie zarządzać, tylko wziął ze sobą "księżniczkę" której głupio chciał zaimponować.
Dupencja pokorzystała i wyciągnęła kasę z darmowego bankomatu a potem przyszła tutaj się pośmiać z frajera.

I to facet jast burakiem. :))))???????

krejzidejzi

Kociambe, ale jakaś laska musiała Cię kopnąć w srak*ę i teraz wypisujesz debilne komentarze w necie.. :)

ohlala

@kociambe wiem, że jesteś debilem, ale że już nawet czytać nie umiesz? Autorka jasno napisała, że nie lubi drogich knajp, to on szasta drobniakami, które zarabia.

kociambe

@ohlala - jesteś za głupia, zeby czytać między wierszami?? Gdzie ona napisała o jej wkładzie w ten wyjazd?

rockandrollqueen

kociambe, ty za to potrafisz jedynie czytac miedzy wierszami, ignorujac calkowice tekst, ktory masz czarno na bialym. To nic innego jak nadinterpretacja.

ohlala

A po co miała wpisać o swoim wkładzie? Opisuje piekielność ziomka, a nie to, czy dała 15 zł za langosza.

Rositta Odpowiedz

Mam nadzieję że to już byly facet? Co za burak!!

Vemonis Odpowiedz

Pojechaliście na urlop na Węgry i po 5 dniach skończyły mu się pieniądze? To rzeczywiscie bogacz i światowiec być musiał.

kociambe

grunt, że ona miała kasę. Przecież nie musiała wydawać....ona oczekiwała, że się wyda pieniądze na nią.

KlaraBarbara

kociambe, typie/typiaro ona nie lubi taksówek i drogich restauracji, a nie oczekiwała, ze ktoś zapłaci, czy ty komentarze tylko w oparciu o gównoburzę piszesz?

Przynajmniej

@KlaraBarbara Zdarzyło mu się napisać kilka sensownych komentarzy, ale to chyba przez przypadek.

Bukina

C’mon, przecież to oczywiste, ze to incel - typ. Kobiety nie maja takiej obsesji na punkcie innych kobiet, jaką on ma. Wierzy, że kobiety próbują tylko naciągnąć facetów na hajs. Coz, osobiscie znam głównie przeciwne historie, a nieodpłatna praca kobiet w domu, przy dzieciach i różnica płacy za tą samą pracę wynosi tyle, co brak wypłaty od 1 stycznia do 8 marca. A taki mały ***** dalej ma czelność szerzyc propagandę seksistowska, ze to niby kobiety wykorzystują finansowo kolesi.

Przynajmniej Odpowiedz

Bo przecież to do niego, samca alfa, należy inicjatywa i tylko on ma prawo powiedzieć "chodźmy na coś/gdzieś". Ty możesz tylko prosić!

Vito857 Odpowiedz

Jeśli dobrze myślę po haśle "chodźmy na langosza", gdzie byliście, to jeździ się tam głównie dla basenów, ewentualnie oglądać zabytki, to nie wiem czego on oczekiwał 😉

bylylektor Odpowiedz

Czyli jak mawia moja matka: wyżej sra jak dupę ma.

kociambe Odpowiedz

Czyli 5 dni ciągnęła autorka ciągnęła kasę z chłopa ile mogła a potem zamiast oddać mu połowę pieniędzy to siada i pisze takie gówniane wyznanie na tej stronie.

Jakie to typowe.

Anda

Gdzie masz powiedziane że ciągnęła z niego kasę? Wręcz przeciwnie, to on miał problem, że ona nie ma ochoty na drogie restauracje i taksówki

ananas1ek

Mogłabym napisać podobne wyznanie. Dzieliliśmy kasa umownie na pół, ale w praktyce, mam wrazenie, że pewne atrakcje były tylko dla jednej osoby bo mnie nie kręciły. Miałam też rezerwę "kieszonkowego", które przywiozłam spowrotem . Mimo miłości do pocztówek i pamiątek.

zosiasamosia2021

czyżby kociambe był tym dżentelmenem z wyznania ? xD

kociambe

:))) nie . Kociambe płaci za siebie i za swoich najbliższych.:)

niewierzewtestrone Odpowiedz

jak jesteś taka mądra to powiedz ile za to zapłaciłaś

Dodaj anonimowe wyznanie