#UVb08

Po kilku latach związku rozstałem się. Życie. Postanowiłem wrócić do gry po kilkumiesięcznej przerwie. Umawiałem się na randki. Usłyszałem o sobie, że jestem mało męski, jestem kłamczuchem, „jesteś ciepłe kluchy, a ja chcę prawdziwego faceta”,
że jestem kryminalistą itd., itd.
Jak się okazało, jestem mało męski, bo gotuję, sprzątam, prasuję, piorę i lubię to.
Jestem kłamczuchem, bo niby mam firmę zajmującą się sprzątaniem biur, hal, różnych obiektów, hoteli itd., ale na wiele zleceń jeżdżę osobiście (bo po prostu lubię sprzątać). Zatrudniam 52 osoby w firmie, więc chyba ruch w biznesie jest. Dzięki pracy stać mnie na dom, dwa samochody i dwa motocykle.
Czemu ciepłe kluchy? Bo mam dwa kotki i psa. Kocham te zwierzaki i mogę o nich rozmawiać godzinami.
A czemu kryminalista? Bo mam kilka tatuaży i 192 cm wzrostu.

No cóż, poszukiwania trwają dalej :)
Dantavo Odpowiedz

Zawsze przy takich wyzwaniach się zastanawiam skąd ludzie mają takie informacje. Wygląda tak jakby autor po każdej randce dostawał recenzje od kobiety z dokładnym opisem co się nie podobało. Przecież normalnie ludzie rzadko wprost nazywają kogoś kryminalistą czy ciepłymi kluchami. Jak coś jest nie tak, to zazwyczaj drugiego spotkania nie ma i tyle. Chyba autorze dużo sobie dopowiadasz.

Domandatiwa

Jest kilka opcji.

1. Wyznanie jest zmyślone,
2. Gość żebrał o informację "ale DLACZEGO nie?", więc na odczepnego kobiety mówiły cokolwiek, byle nie prawdę, której z jakichś przyczyn nie chciały powiedzieć,
3. Te hasła usłyszał w momentach kłótni lub ogromnej irytacji kobiet(y), albo w odpowiedzi na podobnie absurdalny zarzut, jaki sam do nich (niej) kierował. W takich momentach wypowiedzi nie zawsze zahaczają o logikę,
4. Rozmawiał z kolegami o swoich niepowodzeniach i wspólnie to wymyślili,
5. Inne :D

StaryCap Odpowiedz

Kuwa jaki sobie anons jebnal tutaj. Szukając tu ruchania prokurator ci siedzie na dupie panie biznesmanie

Hvafaen Odpowiedz

Nikt tego nie powiedział z tych powodów. Co ty wypisujesz.

ingselentall Odpowiedz

Nie gotujesz, nie prasujesz, nie sprzątasz: jesteś nieudacznikiem. Robisz powyższe: jesteś mało męski.
Nie kochasz kotków i piesków: psychopata, brutal. Kochasz zwierzęta: jesteś mało męski.
Masz przeciętny wzrost i nie masz tatuaży: jesteś małą dzidzią.
Jesteś wysoki i masz tatki: jesteś kryminalistą.
Tego jeszcze nie wiesz, ale to się nazywa kobieca logika i ani Newton ani Gauss ani Leibniz tego nie rozpracowali. Nawet Einstein próbował, ale nie dał rady, więc zajął się takimi prostymi sprawami jak teorie względności.

Ultraviolett

Twoja naiwnosc badz calkowite niezrozumienie istoty problemu jest niemal rozczulajace. Tak jak gdybys chcial zaprzac obsluge i hardware w Cern do gotowania. Ewentualnie uzyc mlota i kowadla aby rozszczepiac atomy.

ZdesperowanaJestem Odpowiedz

Mam męża, ale co tam. Biorę w ciemno 🤣

Evca Odpowiedz

Laski głównie szukają faceta, który jest wysoki, przystojny i bogaty- zakładając, że naprawdę masz 192cm wzrostu, dom, samochody itp, to albo jesteś brzydki, albo to wyznanie jest zmyślone- nie ma innej opcji :)

AvusAlgor Odpowiedz

To świadczy tylko o tym, że grasz na razie na lvl 1 najwyżej lvl2. Spokojnie, nie przerywaj starań, nie poddawaj się, wejdziesz zaraz na wyższe poziomy. Powodzenia!

DarkEustachyRaises

Standardowo, nich chłop się zmienia, żeby księżniczkom się podobało.

Tonieja99 Odpowiedz

To byśmy się zgrali. Nienawidzę sprzątać, gotować ani prasować 😂 mogę składać szafki, naprawiać rowery czy drobne usterki w aucie 😁 mnie znowu nikt nie chce bo jestem za bardzo męska 😂😂

wujeksamozlo Odpowiedz

Ok. Mógłbym zostać Twoją dziewczyną XD

Anita12671 Odpowiedz

Chętnie bym cie poznała 🙂

Dodaj anonimowe wyznanie