#VEN09

Za każdym razem, gdy idę się spać będąc nietrzeźwym, układam się w pozycji bezpiecznej, bo boję się zadławienia wymiocinami.
malinowaakacja Odpowiedz

Ja tak śpię na codzień bo po prostu jest najwygodniej

Rvdv12 Odpowiedz

Nie głupie. Muszę spróbować

filip557

Niegłupie*

cmsjvpx

no przecież mówi że niegłupie :D

Jawiem1210 Odpowiedz

I dobrze, znajomy kolegi się udławił wymiocinami na 18tce. Rano się skapowali dopiero,że nie żyje, gdy zaczęli sprzątać, a on nie wstawał.

KaskaDupaska Odpowiedz

A nie przekręcasz się śpiąc?

WillaWianki Odpowiedz

Dlaczego anonimowe? Jeśli pijesz na większej ekipie, to możesz im o tym powiedzieć, może ktoś się dzięki temu poczuje bezpieczniej.

ogienek Odpowiedz

Ja w innej pozycji nigdy nie zasnę. Na plecach? Jakoś nie jest wygodnie. Nie potrafię tak zasnąć. Na brzuchu? Nigdy w życiu. Chyba bym się udusił. To pozostaje spać na boku.

NesquikBoi Odpowiedz

Nietrzeźwy by o tym nie pomyślał

Alienka

Mógł to sobie tak głęboko zakodować, że stało się to już odruchowe

Vectory

Nie zawsze jest się aż tak pijanym. Ja do czasu zalania pały tak że nic nie pamiętam, myślę racjonalnie(albo po prostu tak mi się wydaje). Też tak robię.

lilsleep

Mam dokładnie tak samo i jest to już wyrobiony odruch. Raz zalałam się dosłownie tak że następnego dnia nic nie pamiętałam, a z opowieści koleżanek, wiem że też położyłam się w tej pozycji

Natalia Odpowiedz

Bardzo słuszne. Ja do wniosku, że nadużywam alkoholu doszłam pewnej nocy, kiedy to spałam pijana na plecach i obudziłam się, bo zaczęłam rzygać w tej pozycji i się dławić. Nie polecam. Najgorsze uczucie ever.

Kurde26 Odpowiedz

Mądrze

Doombringerpl Odpowiedz

Co w tym dziwnego, niezwykłego, anonimowego? Skoro masz świadomość, że trzeba tak się ułożyć, to znaczy, że masz dobrą głowę. Jest szansa, że będziesz miał świadomość, żeby nie zrobić po pijaku czegoś głupiego.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie