#W8UC4

Ostatnio naczytałam się o głupich powodach i wymówkach dla rozstania się z drugą osobą. To mi przypomniało czasy mojego liceum i mój ówczesny związek. Nie jestem pewna, ale była to chyba 1 czy 2 klasa liceum. Byłam w (tak mi się wtedy wydawało) poważnym związku. Z chłopakiem byłam już 9 miesięcy, a więc jak na czasy liceum to prawie pół życia. Byliśmy blisko. Zero tajemnic, zero tematów tabu itd. Rozmawialiśmy właściwie na każdy temat. Chłopak wydawał się super porządny, ogarnięty, wiecie, taki prawie-blisko-pan-idealny. No ale od jakiegoś czasu widziałam, że coś nie dawało mu spokoju, nad czymś głęboko dumał i często przyglądając mi się popadał w zamyślenie. Myślę sobie – przytyłam, albo już mu się nie podobam, albo coś zrobiłam, albo znalazł inną... tysiąc myśli na minutę. Nie dało się z niego wyciągnąć o co chodzi, aż pewnego dnia wydukał: „jak to wygląda?”. Yyy, no ale że co jak wygląda? Wiedziałam! Wiedziałam, że kiedyś zauważy te fałdkę na brzuchu, kiedy siadam! „No, jak wygląda, kiedy macie okres – zużyty tampon czy podpaska?”. OK. Nie wiem kto miał wtedy ciekawszy wyraz twarzy. Spytałam, czy serio chce to zobaczyć? Czy jest absolutnie pewien? Wtedy jeszcze twierdził, że tak i jak się pewnie już domyślacie, nadszedł okres, prezentacja i dzień po tym zerwał ze mną, twierdząc, że w życiu nie widział nic bardziej obrzydliwego i nie może już na mnie patrzeć ani o mnie myśleć, bo od razu ma przed oczami obraz zużytego tamponu.

PS Nie wiem, czy koleś do tej pory znalazł dziewczynę :D
IWannaMore Odpowiedz

Przypomniała mi się pewna historyjka, którą wyczytałam w książce, bo wtedy jeszcze nie było internetu.
Świeżej parce zebrało się na miłosne amory, więc prosto z klubu udali się do jej mieszkania. Facet wiedział o niej już trochę, m.in., że ma w domu białą myszkę, ale nie wszystko, m.in., że właśnie ma okres. Kiedy już byli w sypialni dziewczę dyskretnie wyciągnęło tampon z pochwy i rzuciło pod łóżko. Właściwie to obok łóżka. Facet po skończonej "robocie" wstał, by się ubrać i czuje, że na coś nadepnął. Spojrzał, co to i przeraził się. Myślał, że rozdeptał dziewczynie zwierzaka, czyli tę myszkę. Uciekł czym prędzej w popłochu z mieszkania. A to był ten zużyty tampon.

SzczerbataMorda

Przeczytałam "świeżej pralce" i się zastanawiam co ma do tej historii pralka XD

TQL07

Czemu nie poszła do łazienki z tym tamponem. Jak można rzucić zużyty tampon na podłogę. Nie ogarniam o_O.

mescherje

I jakim cudem nie ujebała wszystkiego krwią

Oliwia01 Odpowiedz

Skoro brzydził się ciebie po tym co zobaczył, to tak naprawdę każda dziewczyna powinna wydawać mu się obrzydliwa. W końcu każda ma okres. Może po tym wydarzeniu przerzucił się na chłopaków? 😉

Jestjakjest Odpowiedz

Może jest z babką po menopauzie :D

anonimowexd

Zły dotyk boli przez całe życie...

LittleOne Odpowiedz

Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz ;)

malinowalejdi Odpowiedz

Sama nie chcę na to patrzeć, a co dopiero żeby komuś pokazywać. Ale może facet po prostu szukał powodu żeby zerwać.

Malyskrzat Odpowiedz

Podziwiam Cię, Autorko! Nie wyobrażam sobie pokazać zużytej podpaski chłopakowi

Cukrowa Odpowiedz

Mój były zerwał ze mną, udając, że z jego numeru pisze jego przyjaciółka, która oświadczyła mi, że on nie może już ze mną być, ponieważ przeżywa kryzys i stwierdził, że zostanie księdzem. Potem nie odpisywał mi i nie odbierał, a fejsbuka też udawał, że pożyczył koleżance.
Plan idealny.

PS. Księdzem nie został, za to bardzo szybko znalazł spokój u boku nowej dziewczyny.

ButternutAngel Odpowiedz

Rozumiem że twój były nie ma żadnych wydzielin, że tak go obrzydził twój okres? Bez przesady, to tylko krew. Mam nadzieję że biedaczek wyszedł z tej traumy.

TQL07 Odpowiedz

Odnośnie głupich sposobów na zakończenie związku. Chłopak, z którym spotykała się moja koleżanka zaproponował jej przerwę w związku o_O. Chciał sobie zrobić przerwę a potem ewentualnie do niej wrócić.. koleżanka go wysmiala i kopnela w tyłek.

Dodaj anonimowe wyznanie