Dobrze, że nie dali Wam imion po sobie ciesz się!?
Niveam
Jak to nie dali imion po sobie? Dali!! Patrycja to żeński odpowiednik Patryka. A Kamila- żeński odpowiednik Kamil. Więc syn ma imię po mamie a córa po ojcu :D
Dziewczyna
W sumie to podoba mi się imię mamy więc nie przeszkadzalaby mi taką opcja ;)
Moja koleżanka ma na imię Wiktoria a jej brat to Wiktor i tez niby nic bo rodzeństwo , imiona stworcy wybierają . Tyle ze rodzice to Stasia i Staszek ?
Na początku przeczytałam ze wasi rodzice wołają na ciebie Kamila na twojego brata pPatrycja i i zjeżdżają w dół po raz kolejny ogarnęła ze oni maja tak na imię o Panie.
Dobrze, że nie dali Wam imion po sobie ciesz się!?
Jak to nie dali imion po sobie? Dali!! Patrycja to żeński odpowiednik Patryka. A Kamila- żeński odpowiednik Kamil. Więc syn ma imię po mamie a córa po ojcu :D
W sumie to podoba mi się imię mamy więc nie przeszkadzalaby mi taką opcja ;)
Emsianna Chyba nie zrozumiałaś co napisałam.
OO tez mam na imię Kamila i mam brata Patryka :D
Nie mam na imię Kamila i nie mam też w rodzinie Patryka!?
@gdziejestmojsos piona! :D
nie mam na imię Kamila, ale mam Patryka w rodzinie! ?
A ja nie mam na imię Kamila i nie znam żadnego Patryka, magia.
Mam jeszcze brata Kamila i mama mówi do mnie "Kamila weź zawołaj Kamila" a ja "yyy że co?" później się już przyzwyczailiśmy:)
A ja nie mam na imie Patryk a moja siostra to nie Kamila
Ja mam na imie Mateusz i mam siostre Natalke. Nie było by w tym nic ciekawego gdyby nasi rodzicie nie nazywali sie Iwona i Paweł
Może jesteście tą samą osobą ale z rozdwojeniem jaźni? ... :)
Heh, spoko pomysł, ale ja chyba nie mogę go zastosować. Obawiam się, że Maciejka i Małgorzat mogliby mieć problemy z akceptacją wśród rówieśników. :D
Ależ bardzo pomysłowo ;)
A mnie też by nie dało rady:( zresztą za późno już :P
Mariolowi też byłoby ciężko
Maciejka.. nazywam tak mojego brata! :D
Mojego brata nazywam Maciejką ;)
Moja koleżanka ma na imię Wiktoria a jej brat to Wiktor i tez niby nic bo rodzeństwo , imiona stworcy wybierają . Tyle ze rodzice to Stasia i Staszek ?
Dobry pomysł! :D
Nie ma to jak nadać dzieciom imiona po to by je później trollować... :P
Urocze to jest ?
A ja jestem Kamila Patrycja a mój brat Kamil Patryk xd
Dobre :D szkoda, że bierzmowanie już dawno za nami :) mogliśmy to zastosować c;
Na początku przeczytałam ze wasi rodzice wołają na ciebie Kamila na twojego brata pPatrycja i i zjeżdżają w dół po raz kolejny ogarnęła ze oni maja tak na imię o Panie.
co bierzesz??
Ale fajnie:)