#WQq4C

Mam na imię Kamila i mam brata Patryka. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że nasi rodzice nazywają się Patrycja i Kamil. :)
gdziejestmojsos Odpowiedz

Dobrze, że nie dali Wam imion po sobie ciesz się!?

Niveam

Jak to nie dali imion po sobie? Dali!! Patrycja to żeński odpowiednik Patryka. A Kamila- żeński odpowiednik Kamil. Więc syn ma imię po mamie a córa po ojcu :D

W sumie to podoba mi się imię mamy więc nie przeszkadzalaby mi taką opcja ;)

Niveam

Emsianna Chyba nie zrozumiałaś co napisałam.

emo Odpowiedz

OO tez mam na imię Kamila i mam brata Patryka :D

gdziejestmojsos

Nie mam na imię Kamila i nie mam też w rodzinie Patryka!?

potterheadherosmag

@gdziejestmojsos piona! :D

happiness

nie mam na imię Kamila, ale mam Patryka w rodzinie! ?

TheDarkestLarrie

A ja nie mam na imię Kamila i nie znam żadnego Patryka, magia.

emo

Mam jeszcze brata Kamila i mama mówi do mnie "Kamila weź zawołaj Kamila" a ja "yyy że co?" później się już przyzwyczailiśmy:)

Anonimowek

A ja nie mam na imie Patryk a moja siostra to nie Kamila

Kalamaz

Ja mam na imie Mateusz i mam siostre Natalke. Nie było by w tym nic ciekawego gdyby nasi rodzicie nie nazywali sie Iwona i Paweł

Marynaa

Może jesteście tą samą osobą ale z rozdwojeniem jaźni? ... :)

gitarzystka Odpowiedz

Heh, spoko pomysł, ale ja chyba nie mogę go zastosować. Obawiam się, że Maciejka i Małgorzat mogliby mieć problemy z akceptacją wśród rówieśników. :D

L0ka

Ależ bardzo pomysłowo ;)

qwerty91

A mnie też by nie dało rady:( zresztą za późno już :P

Takasobiepotterka

Mariolowi też byłoby ciężko

MajoMajo

Maciejka.. nazywam tak mojego brata! :D

MajoMajo

Mojego brata nazywam Maciejką ;)

Czika Odpowiedz

Moja koleżanka ma na imię Wiktoria a jej brat to Wiktor i tez niby nic bo rodzeństwo , imiona stworcy wybierają . Tyle ze rodzice to Stasia i Staszek ?

mglawyznan Odpowiedz

Dobry pomysł! :D

gubernator Odpowiedz

Nie ma to jak nadać dzieciom imiona po to by je później trollować... :P

mikax Odpowiedz

Urocze to jest ?

Kamylka Odpowiedz

A ja jestem Kamila Patrycja a mój brat Kamil Patryk xd

Dobre :D szkoda, że bierzmowanie już dawno za nami :) mogliśmy to zastosować c;

milamilka Odpowiedz

Na początku przeczytałam ze wasi rodzice wołają na ciebie Kamila na twojego brata pPatrycja i i zjeżdżają w dół po raz kolejny ogarnęła ze oni maja tak na imię o Panie.

gdziejestmojsos

co bierzesz??

amen96 Odpowiedz

Ale fajnie:)

Zobacz więcej komentarzy (12)
Dodaj anonimowe wyznanie