#XqwCa

Nigdy nie chciałem wierzyć w to, że starsze kobiety zajmują czas lekarza, rozmawiając o wszystkim, tylko nie o zdrowiu.

Do czasu... Do czasu aż przez cienkie ściany gabinetu cała poczekalnia nauczyła się jak zrobić cienkie i chrupiące ciasto do pizzy.
Mishonne Odpowiedz

Lekarz powinien wyprosić taką panią :/

Sarcast

Może chciał się dowiedzieć jak to zrobić :D

POWPOWPOW

Pewnie sam się zagadał i wyszło tak z rozmowy że podała przepis.. w mojej miejscowości, gdzie jest mało ludzi do lekarza czasami się z nimi normalnie rozmawia jak ze starymi znajomymi. peace

Mishonne

W takim razie lekarz nieprofesjonalny - chorzy czekają, a on sobie gadki urządza.

GallaAnonim

Często u mojej sprawdzonej lekarki rozmawiam z nią o różnych rzeczach, żeby umilić sobie czas podczas badania. Nie ma żadnego zbędnego przeciągania i często dowiaduję się nowych rzeczy, dzięki którym lepiej dbam o zdrowie. Myślę że jest profesjonalna.

cooboos

@GallAnonim cienkie ciasto do pizzy aż tak dobrze wpływa na zdrowie? :D

Aliccjaa Odpowiedz

Podaj przepis 😃

NazartaTicTakami Odpowiedz

A sprawdziłeś ten przepis?? 😜

Ciezkozalozyctukonto Odpowiedz

O, a ja kiedyś w banku, jako osoba 43 w kolejce, słuchałam o sianiu pszenicy (kiedy, w jakiej temperaturze, jakiej fazie księżyca i jakim układzie gwiazd). Trzeba sparować tą babcię z dziadkiem z banku. Będą hodować razem przenicę, przerabiać na mąkę a potem robić wypieki :D

Anastazja4542 Odpowiedz

Te panie powinny sie udać do psychologa, a nie chodzić po lekarzach. Może jeszcze na szczeblu lekarza rodzinnego tego tak nie czuć, ale już na szczeblu lekarzy specjalistów to nawet 20 takich pań miesięcznie to już opóźnienie kolejki dla kogoś kto naprawdę potrzebuje szybkiej pomocy specjalisty

SweetChildOMine

I to jest dobry pomysł. Myślę, że te kobiety bardzo często potrzebują drugiej osoby, by porozmawiać, a że nie mają nikogo takiego w swoim otoczeniu, to pada na lekarza.

pattster

Według mnie te panie powinny mieć miejsce, gdzie mogą się spotykać i wspólnie pogadać, poszydelkowac, pograć w bingo... cokolwiek. Takich miejsc raczej w Polsce nie ma i to jest problem, bo nie mają one co ze sobą zrobić wiec spotykają się u lekarza.
Nie usprawiedliwiam tych pań, oczywiście.

nata

Są tkzw. uniwersytety III wieku, chóry starszych pań, koła gospodyń wiejskich. Trzeba tylko chcieć.

TARDIS Odpowiedz

Narzekac narzeka, ale przepisu nam nie poda. 😒 😂

koniczynka Odpowiedz

Nie ma biedna komu opowiadać...

Sahandris Odpowiedz

Niestety, ale starsi ludzie często chodzą do lekarzy, bo czują się samotni i nie mają do kogo się odezwać. Lekarz MUSI z nimi porozmawiać.

willk18 Odpowiedz

Ja słyszałam jak rozmawiali o łowieniu ryb przez 30 min :)

Lulle Odpowiedz

Przynajmniej wiesz jak zrobić ciasto do pizzy

Zobacz więcej komentarzy (9)
Dodaj anonimowe wyznanie