#Zbm5b

Mam pewną koleżankę - Kasię, której poczucie humoru jest wyjątkowo cyniczne. Potrafi z absolutnie poważną mina powiedzieć rzeczy, które mimo że są jedynie żartem, mogą zabrzmieć naprawdę serio. Ostatnio poszłam z nią do supermarketu po jakieś większe zakupy. Kiedy wracałyśmy, przypomniałam sobie, że miałam kupić piwo miodowe dla mojego brata. Na szczęście akurat po drodze mijałyśmy duży sklep z alkoholami i tytoniem.

W środku zaczepiła nas sympatyczna pani hostessa zatrudniona do promowania nowej marki papierosów. Wiadomo – dziewczyna zadaje kilka pytań, a następnie daje klientowi w „prezencie” paczkę fajek. Oczywiście zaczepiła i nas. Uśmiechnięta od ucha do ucha, rozpoczęła recytować swoją formułkę. Zanim jednak zdążyła ją dokończyć, Kasia weszła jej w słowo i z typową dla siebie powagą rzekła:
- Nie, dziękuję. Od lat palę papierosy jednej marki. Jako że teraz jestem w ciąży, boję się, że zmiana tytoniu mogłaby zaszkodzić mojemu dziecku.

Jeszcze nigdy nie widziałam, aby komuś tak szybko zszedł uśmiech z twarzy...
PanWiktorek Odpowiedz

O.O O cie panie

UpadlyKociak

Eh, kolejny jąka się przy pisaniu.

szareokno Odpowiedz

Mój tata ma podobnie, jak przedwczoraj kupowałam z nim buty, to powiedział sprzedawczyni, że jest bardzo miła, bo ostatnio jak był w sklepie to wszyscy na niego krzyczeli, "jakby wyniesienie kilku butów ze sklepu było takim wielkim problemem" >D

FoxyLadie Odpowiedz

Też mam specyficzne poczucie humoru i wiele ludzi zarzucało mi, że nigdy nie wiedzą czy mówię poważnie czy żartuję. Dziwi mnie zawsze, że ktoś niektóre głupstwa mógłby wziąć na poważnie - jak mnie zna od jakiegoś czasu. Zastanawiam się czy to dobrze, czy źle i czy zwalczać to, czy zostawić jako cechę charakteru ;-)

azja

Zostaw, tylko uwazaj by w pysk nie dostac :)

MothInFire

Podejrzewam, że ludzie traktują czasem totalne głupstwa poważnie bo przyzwyczajali się do głupoty ludzi. Ten tekst o paleni w ciąży mógł być całkiem na serio, ile idiotek w internecie pisze takie rzeczy pisze. Potem człowiek już nie wie kiedy się śmiać z żartu, a kiedy płakać nad czyjąś głupotą.

MothInFire

Przepraszam za literówki, mój mózg chyba chwilowo odłączył się od palców ;)

NowaZarko

Popieram azje, przez moje żarty boi się mnie grupa paramilitarna.
(Żart sytuacyjny kiedy rzucałem nożami)

Agatka80 Odpowiedz

Znam kogoś, kto kupując karmę dla psa, mówi do kasjerki, że dobre te chrupki, akurat na mecz się przydadzą. ☺

MazikeenMaze Odpowiedz

Uwielbiam ten rodzaj poczucia humoru.
Pozdrowienia dla Kasi 😁

kokolada Odpowiedz

Przynajmniej sie nie nudzisz jak jestescie razem :D

Ftvccd Odpowiedz

Nie wziąć darmowych fajek? OoOoOoOo

PurpleLila

No nie każdy przepada za smrodem i karmieniem raka. Co poradzisz?

Grzybica Odpowiedz

Mam to samo, z tym że robię to nieświadomie. Ludzie mają mnie za gburowatą a ja po prostu uwielbiam czarny humor 😊

vansen Odpowiedz

Ostro...

NowaZarko Odpowiedz

<3 Już ją lubię

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie