#bLsqw

Jak byłam w podstawówce, moja aktywność fizyczna była bliska zeru. Jakieś 600 m do szkoły, ewentualny WF, na którym i tak za wiele się nie ruszałam, i leniwy powrót do domu. Łatwo wywnioskować, że byłam niezłą kluską. Dlatego zaskakiwałam każdego tym, jak szybko i bez widocznego zmęczenia potrafię wbiegać po schodach.

W czym tkwił sekret? Będąc w zerówce, obejrzałam przypadkiem kawałek strasznego filmu. Od tej pory uważałam, że muszę być gotowa w razie W, jakby ktoś mnie gonił i wszedł za mną do klatki bloku, żebym bez problemu wbiegła na samą górę (mieszkam na najwyższym piętrze). Tak więc dzień w dzień biłam rekordy w przeskakiwaniu po kilka stopni z jak największym obciążeniem (plecak).

Cóż, podobno każda motywacja jest dobra, a te wszystkie memy o tym, że ktoś biega na wypadek apokalipsy zombie, mają w sobie coś prawdziwego.
Pielgrzym Odpowiedz

Powiem Ci, że to nie lada wyczyn wbiec po schodach na powiedzmy 7 piętro...
Pozdrawiam i podziwiam

Mauvee

Pozdrawiam

przekazpodprogowy

Najwyższe piętro to pewnie jakieś 4, wyższe bloki już mają windę. No chyba, że autorka ćwiczyła biegi na 11 piętro pomimo windy :D

Pielgrzym

@przekazpodprogowy, w starym budownictwie możesz mieć np 7 pięter, a windy nie mogą zamontować, bo w większości wypadków zgody nie wyraża konserwator :)
Pozdrawiam

Kurina3 Odpowiedz

W czasach podstawówki wchodziałam po schodach na 12 piętro, często nosząc na rękach naszego podstarzałego jamnika. I to wszystko przez to, że obejrzałam film, w którym ludzie giną w spadającej windzie.

Cykada1231 Odpowiedz

Kiedyś do mieszkania na 7 piętrze zamówiliśmy ze znajomymi pizzę która miała 1,5m średnicy. Niestety pizza nie zmieściła się do windy więc dostawca musiał ją dotachać po schodach na to 7 piętro 😃

Natari

Takiemu należy się napiwek :D

HelloHello Odpowiedz

Codziennie biegałaś po schodach i nadal byłaś kluską? :O

anonimowy1979 Odpowiedz

Pochwalę się:
180 cm wzrostu i 110 kg wagi. Rekord życiowy to wytaszczenie na raz i bez zatrzymania na 8 piętro 45 kg zakupów (plecak, na każdym ramieniu torba + torba w ręce). I tak samo z wbieganiem - chętnie pościgałbym się z Tobą.

iunyfd Odpowiedz

tylko szwej powie w razie W

Dodaj anonimowe wyznanie