#bgmIg

Należę do rodziny, w której jest 6 dzieci. Ja, jako jedna z najmłodszych, nie rozumiałam, że mimo że i mama i tata ciężko pracują, nie mamy pieniędzy na np. nowy telefon, taki jak mieli moi rówieśnicy, co też bezmyślnie, ale też niestety dość często rodzicom wspominałam. Ale prawdziwa tragedia stała się w naszej rodzinie trochę później. A mianowicie moja mama zachorowała na nowotwór. Leczenie nie pomogło. Niedługo potem zmarła. 

A teraz puenta. Nasza sytuacja finansowa przedstawia się teraz o niebo lepiej. Mam wreszcie swój wymarzony telefon i inne rzeczy. Ale teraz oddałabym bez zastanowienia wszystko to, co dostałam byle tylko jeszcze choć raz zobaczyć mamę i ostatni raz powiedzieć, jak bardzo ją kocham.
awoicark Odpowiedz

To co najważniejsze doceniamy najczęściej wtedy, gdy to stracimy. Niestety.

Karo

Dokładnie. Ja nie wiem jak to działa. Czasem mam tak,że nawet jeśli zdaje sobie sprawę że powinnam coś doceniać, to tego po prostu nie czuję :/

drinkapijonc Odpowiedz

Niestety najważniejsze są w życiu rzeczy, za które nie można zapłacić...

K2002 Odpowiedz

Ojej :c Popłakałam się..

anonim3334 Odpowiedz

Docenisz to jak to stracisz ?

AnonimowaGabi Odpowiedz

Ona patrzy na ciebie z góry i czuwa :')

Polka123 Odpowiedz

Gdyby nie to, że obok mnie siedzi siostra to bym się rozryczała :(

Nattt99 Odpowiedz

Popłakałam się,piekna historia

patryskapoiuy Odpowiedz

mam tak ty zawsze wtykałam mamie a teraz gdy zachorowała i jej nie ma nie chce mi ie już żyć

americandream Odpowiedz

Z całych sił próbowałam powstrzymać łzy, ale się nie dało.

olciikk Odpowiedz

Nas jest tylko dwójka, ale wcześniej mój tata miał słabszą pace rodzice się dopiero dorabiali nie było nas stać na wszystko, ale nigdy mi to nie przeszkadzało, potem gdy było nam coraz lepiej tata znalazł lepiej płatną pracę mama zachorowała również na nowotwór, teraz stać nas na dużo więcej lepiej nam się powodzi, ale ja oddałabym wszystko żeby było jak dawniej . Spokojnie mama napewno wie że ją kochasz. Trzymaj się :*

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie