Tak duzo pytan tak malo odpowiedzi. Jestes mezczyzna czy kobieta, jak smakuje taki ogorek, obierasz go ze skorki potem, czy jest to ogorek swierzy, kiszony czy konserwowy. Czy z innymi warzywami tez nie masz problemu?
wielkie mi co. ja jeszcze nakladalam na niego prezerwatywe. po wszystkim gumka do śmieci, skorka obrana i można jeść. dla ciekawskich : nie, nie różni się smakiem ani troche, może trochę jest cieplejszy. na szczęście w końcu w moim mieście otwarto sex shop i więcej ogórków nie maltretuje.
Zapomniałeś dodać: Jacek 44 l.
heh, to mój sąsiad i wcale bym się nie zdziwił xD
Jacek 44 l. Ksiądz.
@GdzieMojeTeletubisie bardziej "Robert, 43l. Europoseł" ;)
jakaś różnica w smaku?
Robi sie malosolny.
A nie sałatka sledziowa?
SAŁATKA ŚLEDZIOWA XD XD XD XD Z OGÓRKA Z CIPKI XD ALE BEKA XD
A jedź sobie tylko nikogo nie czestuj.
Dlatego ogórki są pakowane w folię, można ich użyć drugi raz
Jedzenia nie wolno marnować.
Tak duzo pytan tak malo odpowiedzi. Jestes mezczyzna czy kobieta, jak smakuje taki ogorek, obierasz go ze skorki potem, czy jest to ogorek swierzy, kiszony czy konserwowy. Czy z innymi warzywami tez nie masz problemu?
jesz ze skórką czy bez?
Dlaczego ogórki sprzedaje się owinięte w folię?
Zeby można je było potem zjeść.
Dobry kucharz dodaje do potraw, coś od siebie...y znaczy serca...
wielkie mi co. ja jeszcze nakladalam na niego prezerwatywe. po wszystkim gumka do śmieci, skorka obrana i można jeść. dla ciekawskich : nie, nie różni się smakiem ani troche, może trochę jest cieplejszy. na szczęście w końcu w moim mieście otwarto sex shop i więcej ogórków nie maltretuje.