#cxLXV

Moja dziewczyna już myśli o Walentynkach. Zamówiła przez Internet koszulkę dla siebie i swojego psa.
Dla siebie z nadrukowanym zdjęciem psa.
Dla psa z nadrukowanym zdjęciem… siebie.

Polećcie jakiegoś dobrego psychiatrę w Krakowie.
AgentProvocateur Odpowiedz

w Kobierzynie jest zakład zamknięty :D
aczkolwiek to zabawne co robi :P kup sobie koszulkę z nimi na zdjeciu, ucieszy się i bedziecie pasować do siebie wszyscy :D

Pichos

Dobry pomysł, zamiast szukać problemów i sporów, zaskocz ją w pozytywny sposób

lotos53

Może lepiej nie :D Mój facet tam pracował. Ogólnie nie poleca :)

Lazaruska Odpowiedz

A ja mam skarpetki z moim kotem :) i tak się złożyło, że mojego kocura przygarnelam w walentynki i mój facet już dobrze wie, że ten dzień spędzamy z moim kotem i w trójkę świętujemy naszą rocznice.

bobylon89

A trzy dni po walentynkach jest dzień kota. Więc kot pewnie wkurzony, że dostaje jeden prezent na trzy okoliczności: rocznicę poznania, walentynki i dzień kota haha.

rumzcola Odpowiedz

Ooo to słodkie :)

Aniano Odpowiedz

Po co? To urocze >.< Jeżeli będą nosić te koszulki dzień w dzień to ok, przesada, wtedy mogę polecić parę gabinetów, ale tak jako wyraz przywiązania to urocze ^^ (o ile oczywiście psina jest rasy pozwalającej na ubranka)

GhostBoy Odpowiedz

Bardzo możliwe, że jest już za późno na leczenie :/

Julson Odpowiedz

Jak mieszka w Krakowie, to nawet najlepszy psychiatra nie pomoże. Na północ Polski ją, może brak smogu jej pomoże 😉

seba199020 Odpowiedz

Polecam Lubiąż

Dodaj anonimowe wyznanie