#imAp1

Zaraz przed świętami wróciłem do domu późno w nocy i korzystając z wolnego następnego dnia spałem do oporu. Obudził mnie domofon. Zerwałem się skacowany, w samych gaciach, odbieram - to listonosz z poleconym. No tak, pewnie prezent dla mojej dziewczyny, który już się obawiałem, że nie dojdzie na czas.

Ledwo ubrałem spodnie, a usłyszałem dzwonek do drzwi. Chwyciłem t-shirt i pobiegłem do drzwi. Jedną ręką próbowałem go ubrać, a drugą otworzyłem zamek. Coś mi nie szło to ubieranie, za cholerę nie mogłem znaleźć otworu na głowę. Ale spodziewając się, że uda mi się to osiągnąć lada moment, drugą ręką chwyciłem za klamkę i otworzyłem drzwi, żeby czasem listonosz sobie nie poszedł.

Drzwi zatem otwarte i stoję przed listonoszem wciąż męcząc się z zasranym t-shirtem. Mimo że w środku mam już dwie ręce i głowę, wciąż nie mogę znaleźć ani otworu na głowę, ani nawet rękawów. Sama zaś koszulka była coś podejrzanie krótka. Gdy w końcu listonosz zaczął dziwnie chrząkać poddałem się i zaniechałem dalszych starań, ściągnąłem „koszulkę" i zobaczyłem, że to poszewka na poduszkę.
CzarnookaKaczka Odpowiedz

Leżę xDDD

monte Odpowiedz

Hahahaha az sie oplulam :)

Sherlocked Odpowiedz

Wygrałeś

niheka Odpowiedz

Brawo ty :D pozdrawiam wszystkich, którzy czytają to w 2016 :)

FloWer86

Ja czytam w 2017 :P

cygancygan

Także czytam w 2017 : ) postanowiłem poczytać jedne z pierwszych wyznań i stwierdzam, że są lepsze od aktualnie dodawanych

PotworSpodLozka

2018 :)

Econiks

Cóż, 2022

Pandorozec002 Odpowiedz

Prawie zakrztusiłam się żelkiem xD

SG2 Odpowiedz

Hahahahhah wyobraziłam to sobie 😂

Iwka69 Odpowiedz

skislam :D

pfff Odpowiedz

ahahahahahahahahahah siedze i rycze ze śmiechu :D

RopuchaWSianie Odpowiedz

XDDDdDD sueprr wyznanie!b

dojasnejcholery Odpowiedz

Faktycznie, te stare wyznania sa najlepsze!

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie