#jvGHC

Rozprawa o tym, jak stałem się facetem, który nosi ze sobą lusterko.

Zawsze przed wyjściem z domu robię przegląd karoserii - w lustrze się przeglądam, czy nie mam niespodzianek na twarzy. Nie miałem, gęba na 4+, mogę wychodzić.

Wyszedłem na randkę, pierwszą chyba od stu lat. Koleżanka dość dziwnie patrzyła się na mój nos, widziałem jej spojrzenie skupione na jednym punkcie. Myślałem, że może ubrudziłem się jedzeniem, więc przeciągnąłem palcem po tym punkcie. Biały pocisk wylądował na moim talerzu, w dodatku zaczęła się sączyć krew.

Atmosfera była później bardzo niezręczna, milczenie do końca wieczoru, który i tak długo nie potrwał. Od tamtej pory noszę małe lusterko w portfelu. Na wszelki wypadek przed jakimś spotkaniem wolę się przejrzeć w kącie jeszcze raz dla pewności.
Kuudere Odpowiedz

Ja używam do tego przedniej kamerki w telefonie. Witamy w XXI wieku ;)

PS: z jednej strony trochę niesmacznie, ale laska też kulturą ni dojrzałością to się nie popisała...

vansen

Ja se na to gopro kupiłem.

potylikaBP

@kingkongog no tak, bo ciężko powiedzieć, "sorki wyskoczyła ci dioda na nosie"....

BlachazRdza Odpowiedz

Wybacz za stwierdzenie, ale nie trafiła ci się za dojrzała dziewczyna. Nieumiejętność śmiechu z samego siebie jest logiczna, nie każdy potrafi nagle obrócić sytuację w żart i po chwili zapomnieć. Jednak gdyby dziewczyna była "normalna", nie gapiłaby się na twojego pryszcza jak na ufo, pewnie nic by nie powiedziała, albo po fakcie puściłaby to w niepamięć, podała choćby chusteczkę i odzywałaby się, nie zaczęła milczeć, uciekać w przerażeniu czy cokolwiek innego.

CzarnaBuba Odpowiedz

Zacznijmy od tego że zachowanie jej było dość nie dojrzałe. Ja np zwracam uwagę na to kto co ma do powiedzenia, a kierowanie się tylko wyglądem jest zwyczajnie słabe.

Rudazpowolania Odpowiedz

Zjadłeś wszystko? :)

Lyra Odpowiedz

Trochę obrzydliwe, ale cóż zrobić, wypadki się zdarzają.

anka0skakanka Odpowiedz

To chyba ze mną jest coś nie tak, bo mnie by to nie obrzydziło. Normalna sprawa ludzie mają pryszcze, które sobie lubią najmniej odpowiednim momencie strzelić.

Kubex701 Odpowiedz

A co będzie gdy już będziesz przy np. restauracji, gdzie jest (być może) twoja przyszła dziewczyna i nagle widzisz pryszcza? Co wtedy zrobisz?

Przekliniak Odpowiedz

Jeden pryszcz przy moich na nosie, czole, to pryszcz xd

Smokczyropucha

@Przekliniak ja miałam pryszcza w dupie kiedyś

GlaucusAtlanticus Odpowiedz

Wyciskałabym <3
Miłość od pierwszego pryszcza :p

Dodaj anonimowe wyznanie