#motvb

Byłam zdolną uczennicą i matury poszły mi wspaniale, ale jedna, ustna z polskiego, wypadła koszmarnie. Stres spowodował atak paniki, zdałam minimalnie, a potem byłam w szoku, zaskoczona i sfrustrowana własną indolencją i z uczuciem fuksa, że mimo to się udało. Wróciłam do domu, warknęłam do mamy "Nawet nie pytaj", rzuciłam torebką i szpilkami i uciekłam do salonu. Położyłam się w fotelu i wywaliłam zmęczone nogi na stół. Wtedy weszła moja mama, nic nie powiedziała, wręczyła mi kieliszek wina i wyszła.

To było 10 lat temu. W tym roku z okazji Dnia Matki przypomniałam jej to zdarzenie i podziękowałam, że zrobiła najlepszą rzecz, jakiej wtedy potrzebowałam.

Co roku w jej święto opowiadam jej jakąś drobną sytuację, której bardzo często ona wcale nie pamięta, ale która wg mnie świadczy o tym, jaką jest wspaniałą mamą. To dla niej zawsze zaskakujące i sympatyczne.
CzarnaSowa Odpowiedz

Jesteś fajną córką😊

Piekarnik97

A jej mama cudowną, kochaną osóbką 😊

Azorrr

ktore pamietaja o sobie tylko w dzien matki i dzien dziecka.urocze

anonimanonymous

Uwaga, uwaga. Azorr musiał się dopie*dolić :)

PablooS

@anonimanonymous
Uważaj bo cię jeszcze ugryzie :D

Canzas

Ale ma racje a wy b pizd macie...

Czemu w innym dniu tylko w to swieto,?

blockhead Odpowiedz

Już się bałam zakończenia, że masz żal do mamy, bo zostałaś alkoholiczką i teraz każdy stres lub niepowodzenie kończy się Twoim zaglądaniem do kieliszka. Ale ulżyło :)

TakaSobieAnn Odpowiedz

Moja mama zrobiła tak, jak wróciłam załamana z urodzin mojego byłego, na których postanowił mnie rzucić. Wino jest dobre na wszystko, a zwłaszcza od mamy :')

WiecznyDzieciak Odpowiedz

Kurde, spoko mama

jemciasto Odpowiedz

świetny pomysł!

Dodaj anonimowe wyznanie