#o4MJV

W gimnazjum mieliśmy niepełnosprawnego Arka, który był nieco opóźniony. Taki przedszkolak w ciele wielkiego, rosłego chłopaka. Przez swoje opóźnienie często był obiektem kpin ze strony grupy chłopaków. Wtedy przewodził im Radek. Kilka razy powtarzał klasę, „imponował” tym swoim kumplom.
Radek lubił dokuczać Arkowi. Krytykował go, śmiał się z niego, Arkowi bardzo szybko robiło się smutno. Arek nigdy sobie nie radził, zawsze ktoś musiał stawać w jego obronie. Ale raz Arek zaczął się śmiać. Radek zapytał czemu.
„Tata mi mówił, że od dokuczania innym ma się krótkiego, krzywego siusiaka”.

Już do końca gimnazjum nikt nie mówił „Radek”, tylko każdy na niego wołał „Krzywy”.
Lubieczytacwdomu Odpowiedz

Kurcze, super zakonczenie

TakaJakasNazwa Odpowiedz

Ktoś wie czy działa w drugą stronę?
😂 😕🙁☹️...

Dragomir

To singielki w Twojej okolicy nie chcą Ci orsedluzyc penisa za darmo? 😄😄😄

AmySnow Odpowiedz

Zapewne to tata pocieszając go w domu poradził mu, żeby tak odpowiedzieć :) W każdym razie ktoś wiedział co robi żeby pomóc synowi :) A ludzie, którzy dokuczają słabszym faktycznie mają krótkiego, krzywego siusiaka, a w zasadzie to brak jaj.

Dragomir Odpowiedz

Tato mistrz 😄

JejAlterego Odpowiedz

kto mieczem wojuje..... brawo Arek a wlasciwie brawo tata Arka.
swoja droga juz widze jak Radus odpowiada na pytanie "Ty a a dlaczego ciebie Krzywy wolaja"

Yvfairy546 Odpowiedz

Skoro ma umysł przedszkolaka to czemu jest w gimnazjum? Czy taka osoba nie potrzebuje specjalnego toku nauczania, bo rozumiem, że ciężko mu było nadążyć za normalnym tokiem nauczania?

Jeśli chodzi o naukę to dawał sobie radę. Orłem nie był, ale zdawał z klasy do klasy. Był nieporadny, dziecinny, ale był w porządku. Uwielbiał kolorowanki, zabawy ze zwierzetami i gotowanie. Poszedl do technikum gastronomicznego.

Hjklk Odpowiedz

Tata genialny😂

sensitiveparasite Odpowiedz

Ałłł.

Dodaj anonimowe wyznanie