#py0le

Jestem lokalnym przewodnikiem na Google Maps.
Byłam wczoraj na pogrzebie.
Google poprosiło mnie o ocenę cmentarza.
Powaznazwa Odpowiedz

Jak oceniłaś?

PotworSpodLozka

2/10, taki jakiś ponury wystrój

Tosika

@Powaznazwa Panuje tam dość sztywna atmosfera

DarkMinion

"Zapraszamy z rodziną"

pocotowszystko

Spokojne sąsiedztwo

Kaczkodan

Pięć gwiazdek za oryginalny wystrój, ale zero za towarzystwo, zbyt sztywne

PaniProcesor Odpowiedz

Mroczna atmosfera, pełno światełek i szkieletów. Idealne na halloweegee! 10/10 5 gwiazdek

naobcenamrzeczy Odpowiedz

W niektórych miastach istnieją zabytkowe cmentarze więc pewnie dlatego ten obiekt też poddano ocenie.

LeniwaAmeba Odpowiedz

Dałaś 5?

Vivent Odpowiedz

mnie po wizycie w kościele spytał "czy to odpowiednie miejsce dla dzieci?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kjujik92 Odpowiedz

Generalnie polecasz?

Palkens90 Odpowiedz

Mnie ostatnio poprosiło o ocenę tunelu w którym jaramy na przerwach z pracy.

nata Odpowiedz

Też jestem. Irytuje mnie, gdy ciągle proponują ocenianie Lidla albo Biedronki.

Rafikk222 Odpowiedz

Ja bym ocenił że w 1 listopada tłok jak cholera ale ogólnie spokój :)

Caldas Odpowiedz

To jest głupota XXI wieku, wszystko musi być oceniane i jakieś debile zamiast samemu się dowiedzieć sugerują się czyimiś subiektywnymi opiniami. Co gorsza dla niektórych to najważniejsze w życiu by mieć jak najwięcej gwiazdek/lajków itd.

Puffballofdoom

Nie zgadzam się. Oceny w gogle maps i innych (na przykład trip advisor) to generalnie jest dobra sugestia - kiedy jestem w obcym mieście i szukam restauracji/kawiarni/pubu to często sprawdzam bo po pierwsze, mogę łatwo zobaczyć co jest blisko, po drugie można odfiltrować to, co ma wyjątkowo złe recenzje - a dość łatwo poznać, czy to są recenzje idiotyczne czy nie.

Czysta przydatność, tylko trzeba umieć patrzeć krytycznym okiem na recenzje - powiedzmy jeśli jest ich tylko kilkanaście, to podchodzić z przymrużeniem oka, jeśli powyżej setki, to można założyć że są nieco bardziej dokładne.

2468

Ocena tych debili tez byłaby subiektywna.

Serwatka31

Chyba najlepszym sposobem na wyciągnięcie czegoś z takich komentarzy jest zwrócenie uwagi na to, na jaki temat jest najwięcej negatywów i osądzenie, czy jest się w stanie to zaryzykować. Np. jeśli wszystkie negatywy dotyczą czasu dostawy a nam się nie spieszy... Albo tego, że za słone, a lubimy słone...

Zobacz więcej komentarzy (2)
Dodaj anonimowe wyznanie