To jest głupota XXI wieku, wszystko musi być oceniane i jakieś debile zamiast samemu się dowiedzieć sugerują się czyimiś subiektywnymi opiniami. Co gorsza dla niektórych to najważniejsze w życiu by mieć jak najwięcej gwiazdek/lajków itd.
Puffballofdoom
Nie zgadzam się. Oceny w gogle maps i innych (na przykład trip advisor) to generalnie jest dobra sugestia - kiedy jestem w obcym mieście i szukam restauracji/kawiarni/pubu to często sprawdzam bo po pierwsze, mogę łatwo zobaczyć co jest blisko, po drugie można odfiltrować to, co ma wyjątkowo złe recenzje - a dość łatwo poznać, czy to są recenzje idiotyczne czy nie.
Czysta przydatność, tylko trzeba umieć patrzeć krytycznym okiem na recenzje - powiedzmy jeśli jest ich tylko kilkanaście, to podchodzić z przymrużeniem oka, jeśli powyżej setki, to można założyć że są nieco bardziej dokładne.
2468
Ocena tych debili tez byłaby subiektywna.
Serwatka31
Chyba najlepszym sposobem na wyciągnięcie czegoś z takich komentarzy jest zwrócenie uwagi na to, na jaki temat jest najwięcej negatywów i osądzenie, czy jest się w stanie to zaryzykować. Np. jeśli wszystkie negatywy dotyczą czasu dostawy a nam się nie spieszy... Albo tego, że za słone, a lubimy słone...
Jak oceniłaś?
2/10, taki jakiś ponury wystrój
@Powaznazwa Panuje tam dość sztywna atmosfera
"Zapraszamy z rodziną"
Spokojne sąsiedztwo
Pięć gwiazdek za oryginalny wystrój, ale zero za towarzystwo, zbyt sztywne
Mroczna atmosfera, pełno światełek i szkieletów. Idealne na halloweegee! 10/10 5 gwiazdek
W niektórych miastach istnieją zabytkowe cmentarze więc pewnie dlatego ten obiekt też poddano ocenie.
Dałaś 5?
mnie po wizycie w kościele spytał "czy to odpowiednie miejsce dla dzieci?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie polecasz?
Mnie ostatnio poprosiło o ocenę tunelu w którym jaramy na przerwach z pracy.
Też jestem. Irytuje mnie, gdy ciągle proponują ocenianie Lidla albo Biedronki.
Ja bym ocenił że w 1 listopada tłok jak cholera ale ogólnie spokój :)
To jest głupota XXI wieku, wszystko musi być oceniane i jakieś debile zamiast samemu się dowiedzieć sugerują się czyimiś subiektywnymi opiniami. Co gorsza dla niektórych to najważniejsze w życiu by mieć jak najwięcej gwiazdek/lajków itd.
Nie zgadzam się. Oceny w gogle maps i innych (na przykład trip advisor) to generalnie jest dobra sugestia - kiedy jestem w obcym mieście i szukam restauracji/kawiarni/pubu to często sprawdzam bo po pierwsze, mogę łatwo zobaczyć co jest blisko, po drugie można odfiltrować to, co ma wyjątkowo złe recenzje - a dość łatwo poznać, czy to są recenzje idiotyczne czy nie.
Czysta przydatność, tylko trzeba umieć patrzeć krytycznym okiem na recenzje - powiedzmy jeśli jest ich tylko kilkanaście, to podchodzić z przymrużeniem oka, jeśli powyżej setki, to można założyć że są nieco bardziej dokładne.
Ocena tych debili tez byłaby subiektywna.
Chyba najlepszym sposobem na wyciągnięcie czegoś z takich komentarzy jest zwrócenie uwagi na to, na jaki temat jest najwięcej negatywów i osądzenie, czy jest się w stanie to zaryzykować. Np. jeśli wszystkie negatywy dotyczą czasu dostawy a nam się nie spieszy... Albo tego, że za słone, a lubimy słone...