#s0K1r

Byłem chory, siedziałem sam w domu i potwornie mi się nudziło. Co robią znudzeni ludzie? Wpadają na głupie pomysły :D No, a przynajmniej w moim przypadku tak jest. Postanowiłem więc nieco upiększyć swe oblicze i zrobić sobie corpse paint (dla niewtajemniczonych, jest to czarno-biały makijaż charakterystyczny dla artystów black metalowych) farbkami do twarzy „pożyczonymi” od młodszej siostry. Gdy skończyłem swe dzieło, zamiast je zmyć, postanowiłem poczekać tak na kumpla, który miał do mnie wpaść z zeszytami do przepisania. Co tu kryć, byłem z siebie dumny, a szkoda by było, gdyby nikt nie zobaczył tego dzieła sztuki ;)
Kiedy wreszcie usłyszałem dzwonek do drzwi, czym prędzej poderwałem się z miejsca i popędziłem w celu otworzenia drzwi i przywitania kolegi growlem. Oczywiście mój genialny umysł nie zawarł w planie możliwości, że ktoś zawita w me progi przed kumplem. Nie wiem, kto był bardziej zdziwiony – ja czy pan doręczyciel pocztowy.

Pragnę w tym miejscu pozdrowić wszystkich listonoszy, coś mi się wydaje, że macie dosyć ciekawą pracę :D
joffreymojbog Odpowiedz

Od razu sobie wyobraziłam zespół Kiss

LedZeppelin

NO PLACE FOR HIDIN' BABYY
NO PLACE TO RUUUN

WhereIsMyBrain

O tak tak tak! <3

MathildeMalfoy

Ja tak samo!

amnestia

AJ ŁOS MEEJD FOR LOOWIN JU BEJBE ;p

gwynbleidd Odpowiedz

Tak nie do końca na temat wyznania, ale osobiście nigdy nie lubiłam wizerunku zespołów black metalowych. Sama lubię metal i czasem sięgam też po black, ale te przebieranki mnie po prostu śmieszą. Kojarzą mi się z małymi chłopcami, którzy robią naburmuszone miny, gdy chcą wyglądać groźnie :p

kapelusz

Taaak! Groźne miny, mroczne płaszcze, ćwieki na pół metra... Tez mnie to strasznie bawi. Na koncercie Mayhem, na którym było mnóstwo takiej mhrocznej scenigrafii i gry niemal aktorskiej nie potrafiłam się wczuć w klimat koncertu, bo byłam wręcz zażenowana, takie to było przerysowane.

BydgoskiMajonez Odpowiedz

Czyli nie jestem jedyną osobą, która to robi, gdy jej się nudzi ^.^
Nadal mnie cieszy, że do mnie nikt nie przyszedł, gdy biegałam po domu prawie nago, z pomalowaną twarzą, śpiewając "Careless Whisper" :D

Dodaj anonimowe wyznanie