#tqrra

Gdy byłam małą dziewczynką, zostałam zgwałcona. Mężczyzna dostał wyrok.
A dlaczego mnie zgwałcił? Bo stwierdził, że go prowokowałam, robiłam do niego jakieś ruchy zachęcające, no i miałam piękną sukieneczkę...
ingselentall Odpowiedz

W więzieniu ten gość też na pewno ma sukieneczkę i jest zachęcający :)

DarkPsychopath Odpowiedz

W normalnym kraju gość za to zostałby spalony żywcem albo obdarty ze skóry.

LeonardTwarz

Nie, w normalnym kraju by do tego nie doszło. W normalnym kraju nikt by nie chciał niczyjej bolesnej śmierci

FoxyLadie

Niektórym dobrze by było w średniowieczu...

CheekiBreeki

A ja tak tylko przypomnę, że zadaniem wymiaru sprawiedliwości nie jest okrutne pozbawienie przestępców życia a resocjalizacja. Przynajmniej teoretycznie, więc w normalnym kraju takiego człowieka by wyleczyli albo zamknęli.

Reddevil

Jak mnie już to wkurrr... jak słyszę wypowiedzi typu "w normalnym kraju to to i to". A w Polsce co, niby tak źle?

Gość dostał wyrok wiec wszystko zostalo przeprowadzone odpowiednio. Nawiasem mówiąc poczytaj sobie jak kończą w więzieniu pedofile. Skazanie przez sąd to pikuś w porównaniu z ta przeprawa za kratkami ;)

Passionflower

Nie, w żadnym normalnym kraju nie stosuje się tortur.

DarkPsychopath

Tortury nie są złe. Najgorszych przestępców powinno się zabijać tak, żeby to czuli. Poza tym to i tak nic z tym czego doświadczą w piekle. A resocjalizacja to jest durnota. Spróbujcie zamknąć agresywnego psa w ciasnej klatce i go tresować. Jak myślicie co zrobi po wypuszczeniu go? Pomerda ogonem czy rzuci się wam do gardła. Tak samo jest z więźniami. Po wyjściu na wolność będą przebieglejsi i brutalniejsi byleby nie dać się złapać.

MaggieGreene

W przypadku niektórych przestępców ta cała resocjalizacja nic nie daje, bo to zwykli zwyrodnialcy, ludzie najgorszego sortu. Gwałciciel, a w dodatku pedofil jak dla mnie jest podludziem, a nie człowiekiem

Skylla

No dobra, a gdyby doszło do skazania niewinnego? Ilu to już niewinnych zostało skazanych na karę śmierci albo tortury w "normalnych" krajach?

ciasteczkowaa12

W "normalnym kraju" w ogóle nie powinno dojść do gwałtu!

softkitty

Resocjalizacja ma sens np w przypadku złodzieja. Gwalciciel pedofil nie nadaje sie do resocjalizacji. Jak "zresocjalizujesz" popęd? Tzn może pedofila, który nie ma skłonności do przemocy mozna nauczyć wstrzemiezliwosci. Zwyrola, który jest agresywny niekoniecznie. Za kara smierci nie jestem z powodu szansy na pomyłkę. To dobry sposób by wrobic kogos i sie go pozbyc. Raczej prace przymusowe i brak rozrywek i wygod. Wiezienie to kara a nie wakacje.

Zobacz więcej odpowiedzi (1)
Puncipienciak Odpowiedz

Kastracja chemiczna :)

mnietoobchodzi Odpowiedz

Miałam podobną sytuację tylko, że udało mi się w porę uciec...

Animek55 Odpowiedz

Jprd serio jak to prawda móji rodzice by mu jaja wyrwali

Misiaaaa

Borze iglasty, jak ty piszesz.

Bumbumbum999 Odpowiedz

Az mnie ku**a zatkalo ;o

Dodaj anonimowe wyznanie