#UPMK3

Zakochałam się w mężczyźnie, który ogromnie mi imponował i ogromnie mi się podobał. Złoty człowiek, niezwykle inteligentny, silny i ciepły. W skrócie mówiąc dalsza historia wyglądała tak, że odrzucił moje zaloty, a ja zaczęłam go z całego serca nienawidzić i niszczyć mu życie. Za nic. Tak po prostu. Bo mnie nie chciał. Nawet nie wiecie, jak łatwo zniszczyć zwykłego, grzecznego faceta. Wystarczy parę fałszywych oskarżeń w gronie znajomych, parę intryg, kilka wysłanych SMS-ów.

Mój amok trwał chyba pół roku i kiedy w końcu się z tego wybudziłam, to sama siebie zaczęłam nienawidzić za to, co zrobiłam. Odezwałam się do wszystkich jego i moich znajomych, żeby wszystko odkręcić. Powiedziałam im, że wszystkie moje oskarżenia były fałszywe, ale... oni nadal są "po mojej stronie" i myślą, że to co naopowiadałam o nim wcześniej, to prawda. Zniszczyłam mu życie do tego stopnia, że zmienił pracę i przeniósł się do innego miasta, bo tutaj wszyscy mieli go za śliskiego i obleśnego typka, który wykorzystuje dziewczyny. Okrutna prawda jest taka, że zrobiłam z niego potwora, bo był grzeczny i uczciwy i nie chciał mnie przelecieć, kiedy dosłownie rozłożyłam przed nim nogi. Nie wiem, jak mogłam być tak głupia.
NotYourBusiness Odpowiedz

Też się zgodzę z tym, że byłaś głupia.

occult Odpowiedz

no. byłaś głupia.

Zobacz więcej komentarzy (20)

#HYuYH

Całkowicie zawiedziony wszystkimi moimi poprzednimi partnerkami i ich zachowaniem byłem raz sobie w klubie - pierwszy raz w życiu, warto zauważyć - i jakaś laska podbiła do mnie na parkiecie, wpięła się we mnie zadkiem, złapała moje ręce, położyła sobie na piersiach, po czym zaczęła krzyczeć "Zboczeniec! Pomocy!".
15 minut później leżałem z obitym ryjem pod klubem i zbierałem na siebie bonusowe kopy.
Wiara w kobiety odzyskana. Bynajmniej.
Malinowysorbet Odpowiedz

Eeee co tam się odwaliło?

Hienadi Odpowiedz

Mam nadzieję, że jest tam monitoring. Nie lubię generalizować, ale dziewczyny w dzisiejszych czasach mnie przerażają

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (5)

#baU0q

W szkole jestem wyzywana od dziwek, bo mam chude nogi i szerokie biodra, w wyniku czego naturalnie, prosto stojąc mam przerwę między udami. Ponoć to dlatego, że się puszczam, jedyne co umiem robić to rozchylać nogi, aż mi się wykrzywiły w drugą stronę i pewnie mam "dużą dziurę".

Mam 14 lat.
Jdhsvhsjs Odpowiedz

Nie żeby coś ale mój pies jest inteligentniejszy od niektórych osób z twojej szkoły ;)

Odpowiedzi (3)
XDemon666 Odpowiedz

Masz po prostu inną budowę miednicy niż oni. :v
Mnie za to wyzywają od grubych świń, bo takowej przerwy nie mam, bo mam "męskie mięśnie udowe", jak lekarka stwierdziła. A wagę mam idealną do swojego wzrostu. :v

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (34)

#mdvtB

Jestem sobie w supermarkecie, pochylona przy lodówce, próbuję zdecydować czy wziąć tofu wędzone, naturalne, czy z odrobiną bazylii i nagle ktoś przylega do mnie od tyłu cielskiem z takim impetem, że prawie wpadam do tej lodówki i słyszę:

"Tak cię wezmę od tyłu przy naszej lodówce dzbanuszku".

i klepnięcie w pośladki. Odwracam się, z gotową pięścią, a to jakiś starszy pan wyraźnie skonsternowany, w kaszkieciku, bardzo elegancki, mówi "Oj przepraszam panią bardzo, pomyliłem z kimś. Właśnie tak sobie pomyślałem, że to nie ta jędrność, ale już miałem nadzieję, że za ten płot odmalowany Bóg mnie wynagrodził".

I sobie poszedł jak gdyby nigdy nic do alejki z biszkoptami.
Furiatka Odpowiedz

sprytnie sobie wymyślił

majer Odpowiedz

Pytanie czy wyglądasz jak starsza pani, czy tylko się tak ubierasz?

Odpowiedzi (3)
Zobacz więcej komentarzy (16)

#hJeTQ

Z dzieciństwa pamiętam niewiele, jednak jedno wspomnienie napawa mnie wstydem. Gdy byłam w podstawówce (prawdopodobnie 2 klasa), nabawiłam się grzybicy miejsc intymnych (motel był okropny). Gdy odpisałam rodzicom dolegliwości zareagowali poprawnie (szybka wizyta u lekarza). Leczenia dokładnie nie pamiętam oprócz nakazu smarowania miejsc intymnych fioletem. 

OK, samo wyznanie o zarażeniu się grzybicą jest dość anonimowe, ale...
Pamiętam, że gdy moja mama smarowała mnie fioletem, to prosiłam, żeby robiła to dłużej.
Po wielu latach, gdy wspomnienie wróciło zdałam sobie sprawę, że prosiłam moją mamę by mnie masturbowała.
Malinowysorbet Odpowiedz

Bo dotyk mamy jest tym najczulszym... to nie brzmi dobrze w związku z tym wyznaniem.

Odpowiedzi (2)
Grzejniczekkk Odpowiedz

No i to jest prawdziwe anonimowe wyznanie a nie "Mam depresje. Muszę sie wyżalić" :P

Odpowiedzi (5)
Zobacz więcej komentarzy (8)

#8o0L9

Gdy płynę w szkolnym basenie i czuję, że brak mi już sił, myślę o tym, jak bardzo nienawidzę mojego nauczyciela od zawodowych.
Działa.
WakaWakaEee Odpowiedz

Oglądałem kiedyś anime, gdzie główny bohater zwiększał swoją moc poprzez akumulację złości. Myślałem, że tak się da tylko w fikcyjnym świecie, a tu proszę, niespodzianka.

Odpowiedzi (7)
IrisvonEverec Odpowiedz

I oczami wyobraźni widzisz, że Cię goni?xD

Odpowiedzi (3)
Zobacz więcej komentarzy (2)

#6mSMk

Zawsze po stosunku leżę przez parę minut z nogami do góry na tzw. świecę, ponieważ staramy się z mężem o dziecko.
Wielkie było moje zażenowanie, gdy w tej pozie zastała mnie teściowa, która przyszła pożyczyć cukier...
Dezerter Odpowiedz

To ta teściowa wparowała Ci prosto do sypialni bez pukania, czy raczej z mężem lubicie pod drzwiami wejściowymi się gzić?

Odpowiedzi (5)
Zorze Odpowiedz

Z innej beczki, taka pozycja wcale nie sprawi, że znajdziesz szybciej w ciążę. Polecam zainstalować kalendarzyk i przez tydzień przed spodziewaną owulacją stosunek co dwa dni. Po owulacji również.
Powodzenia

Odpowiedzi (4)
Zobacz więcej komentarzy (7)

#xzynh

Zastałam dzisiaj moją sześcioletnią córkę w salonie bawiącą się tamponami, które ku mojemu zdziwieniu miały dorysowane markerem oczy. Na moje pytanie co robi, odpowiedziała, że bawi się w rodzinę myszy.

Tak mnie to rozśmieszyło, że ze spokojem włożyłam sobie owinięty papierem kawałek waty i radośnie pomknęłam do pobliskiego marketu w celu dokupienia większej ilości przedstawicieli tego bawełnianego gatunku.
sinusoidazemniejest Odpowiedz

Mamo, co zrobiłaś z myszką Małgosią?! Porwałaś i udusiłaś myszkę Małgosię!

Odpowiedzi (6)
RozpierdalaczTrocin Odpowiedz

Mój brat wieszał tampony na choince jako bombki :)

Zobacz więcej komentarzy (9)

#aNZWw

Spotykałam się kiedyś z facetem, który był straszliwym dupkiem. To była moja pierwsza miłość, więc jak to z reguły bywa w takich sytuacjach – wszystkie jego negatywne cechy utonęły gdzieś w moim morzu zauroczenia.
Aż wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy postanowiłam powiedzieć mu o tym, co czuję. Okazja była idealna. Leżeliśmy w łóżku, akurat po wspaniałym seksie. Wypoczęci, zrelaksowani i szczęśliwi.
Przysunęłam się do niego i wyszeptałam mu do ucha:
- Kocham cię…
Zerknął na mnie z lekką pogardą i rzekł zimnym tonem:
- Oczywiście, że mnie kochasz. Gdybym był na twoim miejscu, to też bym mnie kochał. Bądźmy szczerzy – w końcu jestem zajebisty.

Pół biedy, gdyby powiedział coś takiego żartem, ale to było na poważnie. Całe zauroczenie momentalnie szlag trafił i nawet mnie nie bolało, gdy skończyłam ten związek.
Cykadynacykladach Odpowiedz

Gdyby miał brata bliźniaka, to zapewne by utworzyli idealny związek

Odpowiedzi (1)
Malinowysorbet Odpowiedz

Może faktycznie był zajebisty? :D

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie